Loading Events

Międzynarodowe Targi Turystyczne

20.10.2017 | 08:00 - 22.10.2017 | 17:00

Data: 20-22.10.2017

pozostało
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show to miejse gdzie można odbyć błyskawiczną, 3-dniową podróż dookoła świata. To wielka, inspirująca impreza turystyczna przyciągająca dziesiątki tysięcy amatorów turystyki oraz podróży.

Wystawa podzielona została na trzy salony:

W Salonie Turystyki Krajowej i Zagranicznej prezentują się atrakcyjne turystycznie państwa, regiony i miasta z całego świata. Obywają się również spotkania z podróżnikami. Porzednio byli to: Martyna Wojciechowska, Aleksander Doba, Nela Mała Reporterka i Mateusz Kusznierewicz.

Salon Camper&Caravan – promocja turystyki caravaningowej, miejsce prezentacji kamperów i wszystkiego, co z nimi związene.

Warszawski Salon Jachtowy – miejsce promocji polskiej branży stoczniowej. Wystawa jachtów motorowych i żaglowych, a także innego sprzętu pływającego oraz części, akcesoriów, odzieży i usług związanych z jachtingiem.

Udział w World Travel Show to dla przedstawicieli szeroko pojętej branży turystycznej niepowtarzalna  okazja do zaprezentowania się kilkudziesięciotysięcznej publiczności, poszukującej podróżniczych inspiracji. A dla wszystkich ceniących sobie ciekawe spędzanie wolnego czasu targi będą miejscem, w którym w dniach od 20 do 22 października odbędą ekspresową, trzydniową podróż dookoła świata.

Zobacz jak było na poprzedniej edycji

Zostań wystawcą