Ładowanie Wydarzenia

Go Active Show 2019 – Największe Targi Sportowe w Polsce

24.05.2019 - 26.05.2019

Strona www

Go Active Show to największe w Polsce, a czwarte w Europie, targi sportowe. Dla branży to doskonałe miejsce do promocji i sprzedaży swoich produktów i usług, poznania nowości rynkowych oraz zbudowania owocnych relacji biznesowych. W 2018 na Go Active Show zaprezentowało się prawie 500 wystawców, reprezentujących niemal 600 międzynarodowych brandów.

Impreza co roku przyciąga tłumy miłośników aktywnego i zdrowego stylu życia z kraju i zagranicy – w 2018 było ich ponad 30 tysięcy. Doskonały wynik frekwencyjny wydarzenia to zasługa szerokiej promocji: w mediach tradycyjnych, na portalach społecznościowych, a także podczas krajowych i międzynarodowych imprez sportowych.

Podczas Go Active Show na odwiedzających czekają spotkania z gwiazdami różnych dyscyplin sportu, zawody o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej, intensywne treningi oraz cenne warsztaty i szkolenia. Targi to także szansa do spróbowania nowych aktywności sportowych oraz zrobienia zakupów sprzętu, produktów i usług sportowych w specjalnych, targowych cenach.

 

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ

 

 

do targów pozostało
0
0
0
0
dni
0
0
godz.
0
0
min.
0
0
sek.
Strona www