Ładowanie Wydarzenia
  • To Wydarzenie już się odbyło. Zapraszamy na nadchodzące wydarzenia!

China Brand Show Poland 2018

20.09.2018 - 22.09.2018

Strona www

Różnorodność i wyjątkowość chińskich marek – nieeksponowana w takim stopniu nigdy i nigdzie wcześniej to właśnie główny cel 2018 China Brand Show Poland. Wyobraź sobie ponad 200 chińskich producentów prezentujących swoje produkty, otwartych na współpracę i biznesowy dialog. To jedyna i niepowtarzalna okazja dla firm, aby zapoznać się z tak rozbudowaną ofertą i taki dialog nawiązać. 2018 China Brand Show Poland został niezwykle wysoko oceniony i wsparty przez chiński rząd, a przede wszystkim przez Biuro ds. Handlu w Ministerstwie Handlu oraz Międzynarodowe Centrum Wymiany Gospodarczej i Technicznej Chin.

Reaktywacja Jedwabnego szlaku, czyli projekt ekonomiczny i inicjatywa polityczna Belt and Road (Jeden pas, jedna droga) stwarzają szczególnie korzystne możliwości współpracy w zakresie projektów o charakterze infrastrukturalnym oraz finansowym. Ta rozbudowa sieci infrastruktury łączącej Chiny, kraje Azji Środkowej, Bliskiego Wschodu, Afryki i Europy to ogromna szansa, która staje otworem dla przedsiębiorczych inwestorów. Jesteś jednym z nich?

China Brand Show Poland 2018 to olbrzymia ekspozycja reprezentatywnych przedsiębiorstw chińskiego przemysłu, na której nie może Ciebie zabraknąć!

Odbierz bezpłatny bilet – zarejestruj się.

Strona www