Ładowanie Wydarzenia

Building Industry Solutions 2019 – Międzynarodowe Targi Budownictwa i Infrastruktury

25.09.2019 - 27.09.2019

Strona www
Zobacz relację!

W dniach 25-27.9.2019 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie, odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Infrastruktury  BUILDING INDUSTRY SOLUTIONS. Jest to wydarzenie skierowane do firm i osób poszukujących nowych technologii, materiałów i produktów związanych z budownictwem przemysłowym.

BUILDING INDUSTRY SOLUTIONS  – targi dedykowane w całości branży budownictwa przemysłowego ze szczególnym wyróżnieniem sektorów budownictwa kubaturowego, kolejowego, drogowego i wodnego. Wydarzenie skierowane jest do firm chcących pokazać swoje najnowsze produkty, zorientować się w trendach i zmianach zachodzących na rynku budowlanym i nawiązać relacje B2B.

Ogromnym atutem targów jest ich lokalizacja na przedmieściach stolicy – Warszawa i jej okolice są jednym z  największych rynków budowy obiektów wielko kubaturowych w Europie Środkowej. W szybkim tempie rozwija się tu również budownictwo mieszkaniowe, cały czas rozwija się infrastruktura. Duże znaczenie ma też fakt, że większość największych firm działających na szeroko rozumianym rynku budowlanym właśnie tutaj ma swoje centrale.
 

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ

 

 

do targów pozostało
0
0
0
0
dni
0
0
godz.
0
0
min.
0
0
sek.
Strona www
Zobacz relację!