2019
Archiwum wydarzeń
Ładowanie Wydarzenia
  • To Wydarzenie już się odbyło. Zapraszamy na nadchodzące wydarzenia!

BUILDING INDUSTRY SOLUTIONS 2018 – Międzynarodowe Targi Budownictwa Przemysłowego i Infrastruktury

26.09.2018 - 28.09.2018

Strona www
Zobacz relację!

W dniach 26-28.9.2018 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie, odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa Przemysłowego i Infrastruktury  BUILDING INDUSTRY SOLUTIONS. Jest to wydarzenie skierowane do firm i osób poszukujących nowych technologii, materiałów i produktów związanych z budownictwem przemysłowym.

BUILDING INDUSTRY SOLUTIONS  – targi dedykowane w całości branży budownictwa przemysłowego ze szczególnym wyróżnieniem sektorów budownictwa kubaturowego, kolejowego, drogowego i wodnego. Wydarzenie skierowane jest do firm chcących pokazać swoje najnowsze produkty, zorientować się w trendach i zmianach zachodzących na rynku budowlanym i nawiązać relacje B2B.

Ogromnym atutem targów jest ich lokalizacja na przedmieściach stolicy – Warszawa i jej okolice są jednym z  największych rynków budowy obiektów wielko kubaturowych w Europie Środkowej. W szybkim tempie rozwija się tu również budownictwo mieszkaniowe, cały czas rozwija się infrastruktura. Duże znaczenie ma też fakt, że większość największych firm działających na szeroko rozumianym rynku budowlanym właśnie tutaj ma swoje centrale.

Strona www
Zobacz relację!