Już w dniach 27 – 30 października 2021 w 5 halach Ptak Warsaw Expo będzie miało miejsce najważniejsze wydarzenie w branży Interior Design w Polsce – targi Warsaw Home. Czekają Was 4 dni spotkań z 550 wystawcami najlepszych marek, najpiękniejsze dodatki i elementy wyposażenia wnętrz zgromadzone na blisko 120 000 metrów kwadratowych.

WARSAW HOME to międzynarodowe, biznesowe wydarzenie i jedyne targi, o których mówi dziś cała branża: projektanci, architekci, a także coraz częściej deweloperzy, właściciele hoteli, restauracji i innych przestrzeni publicznych, które trzeba wyposażyć. Spotykają się tu wszyscy spragnieni nowości ze świata designu i architektury. Ogromna przestrzeń i szerokie spektrum segmentów tematycznych pozwoli poznać nowości i rozwiązania wszystkich kluczowych sektorów z dziedziny wyposażenia wnętrz.

Jakie produkty znajdą się na targach? Poznajcie wszystkie nasze strefy:  

Warsaw Home Furniture to jedno z wydarzeń w ramach dużego konceptu Warsaw Home. Wydarzenie to obejmuje dwie strefy Selected Furniture oraz Selected Design. W ramach Selected Furniture zostaną zaprezentowani polscy oraz międzynarodowi producenci mebli dedykowanych zarówno do przestrzeni prywatnych jak i do wnętrz biurowych oraz branży HoReCa. W ramach Selected Design zostaną zaprezentowane wyselekcjonowane międzynarodowe, rozpoznawalne na całym świecie marki kontraktowe produkujące wysokiej jakości meble i akcesoria do przestrzeni komercyjnych takich jak biura, hotele, ale też do wnętrz prywatnych. 

Warsaw Home Kitchen – dla poszukujących nie tylko pięknej kuchni, ale i praktycznych rozwiązań ułatwiających życie, powstała właśnie strefa Kitchen. Prezentowane są w niej modne i klasyczne meble kuchenne, innowacyjne systemy, praktyczne akcesoria i cieszący oko inteligentny sprzęt AGD. Również pasjonaci porcelany, szkła i metalu znajdą tu wyjątkową zastawę stołową – idealną na co dzień i do podejmowania gości. Drugą strefą w ramach wydarzenia są Components – to niezbędne elementy w przemyśle meblarskim. W tej strefie pojawią się wiodący producenci oraz niebanalne rozwiązania na miarę najnowszych trendów. 

Warsaw Home Textile – piękne wzory, wysokiej jakości materiały i ciekawe wzornictwo to wszystko zaprezentują producenci zarówno tkanin obiciowych jak i dekoracyjnych. 

Warsaw Home Light – odpowiednio dobrane oświetlenie ma ogromne znaczenie przy projektowaniu przestrzeni. Na Warsaw Home Light znajdziesz wyjątkowe oświetlenie i najnowsze rozwiązania smart home do biur, hoteli, terenu zewnętrznego czy inwestycji prywatnych! 

Targi Warsaw Home to jednym słowem prawdziwy festiwal designu, podczas którego będzie można znaleźć bardzo szeroki przekrój elementów wyposażenia wnętrz (unikalne meble, dekoracje), a nawet to, co niezbędne do ich wykończenia: kamienne blaty, schody czy zielone ściany pokryte mchem… Wszystkie prezentowane tu przedmioty powstają z inspiracji życiem codziennym i naturą. 

Zapraszamy do Ptak Warsaw Expo w dniach 27 – 30 października 2021. Zachęcamy do darmowej rejestracji na stronie  https://warsawhome.eu