Wybierz najlepszy produkt BIOEXPO 2020

Już w przyszłym tygodniu wystartuje druga edycja BIOEXPO Warsaw. Jest to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej dedykowane tylko dla branży ekologicznej. W dniach 8-10 października w PTAK Warsaw Expo czołowi wytwórcy i dystrybutorzy spotkają się z kupcami, właścicielami sklepów specjalistycznych oraz hurtowni spożywczych i wielobranżowych, aby w dogodnej atmosferze nawiązywać i rozwijać kontakty handlowe, a także dyskutować o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju.

W ramach wydarzenia organizowany jest PLEBISCYT KONSUMENTA na NAJLEPSZY PRODUKT BIOEXPO Warsaw 2020. Produkty, które otrzymają największą liczbę głosów w danych kategoriach, zostaną wyróżnione statuetkami BIOEXPO Warsaw. Wszystkie produkty biorące udział w plebiscycie będą zaprezentowane podczas targów w strefie nowości oraz na stoiskach wystawców. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie! Głosowanie trwa do 5 października do godz. 23.59.

Wybór produktów biorących udział w plebiscycie jest bardzo szeroki, w związku z czym wskazanie najlepszego nie należy do łatwych decyzji. Na liście znajdują się różnego rodzaju soki i napoje ekologiczne, przetwory warzywne i owocowe, a także liczne przekąski. Oprócz produktów spożywczych znajdziemy również wiele produktów kosmetycznych oraz opakowań biodegradowalnych.

Zapraszamy do głosowania! https://bioexpo.pl/strefa-nowosci/glosowanie/

Wyniki głosowania w PLEBISCYCIE KONSUMENTA zostaną opublikowane na stronie https://bioexpo.pl/ oraz w mediach społecznościowych w dniu 6 października 2020 r.

Zdaniem wystawców – targi BIOEXPO Warsaw przyczyniają się do realnego pogłębienia rynku żywności ekologicznej. Dla odwiedzających jest to doskonała okazja do tego, aby zapoznać się z szeroką ofertą produktów ekologicznych. Tutaj prezentowane są nowości rynkowe i omawiane najnowsze trendy w branży.

Serdecznie zapraszamy w dniach 8-10 października 2020 do PTAK Warsaw EXPO. Do targów pozostało już tylko 6 dni!

Rejestracja: https://bioexpo.pl/rejestracja-b2b/