Dwie edycje World of Coffee w Ptak Warsaw Expo

World of Coffee – największa w Europie impreza kawowa odbędzie się w Ptak Warsaw Expo w dniach 16 – 18 czerwca 2022 roku. Ponadto organizatorzy zdecydowali już o ponownym zlokalizowaniu tego wspaniałego wydarzenia w Centrum Targowo-Kongresowym w Nadarzynie także dwa lata później, w terminie 20 – 22 czerwca 2024 roku.

Zgodnie z decyzją Speciality Coffee Association – najważniejszego stowarzyszenia kawowego – Ptak Warsaw Expo będzie dwukrotnie miejscem spotkań miłośników kawy z całego świata. World of Coffee to wydarzenie odwiedzane przez tysiące pasjonatów kawy, chcących zapoznać się z ofertą setek innowacyjnych dostawców. Znana na całym świecie impreza regularnie przyciąga lojalną publiczność ze światowej społeczności specjalizującej się w kawie.

Zasmakuj kawowych inspiracji

World of Coffee to wydarzenie o wyjątkowo przyjemnym charakterze, w trakcie którego uczestników czeka wiele wspaniałych atrakcji. Stworzone do degustacji kawy pokoje degustacyjne pozwolą uczestnikom odkryć najdoskonalsze smaki kaw pochodzących z różnych zakątków świata, produkowanych i palonych przez najlepszych palaczy w branży.

Podczas każdej edycji World of Coffee szanowani w branży i starannie dobrani eksperci inspirują, edukują i motywują specjalistów, aby osiągali swoje cele i poszerzali swoją wiedzę o kawie. Wydarzeniu towarzyszy również szereg warsztatów Speciality Coffee Association, różniących się od siebie poziomem umiejętności, ceną i długością. Zajęcia pozwalają zagłębić się w istotne tematy związane z kawą.

Organizatorem World od Coffee jest Stowarzyszenie Speciality Coffee Association (SCA), natomiast sponsorem BWT water + more. Jego realizacja w Ptak Warsaw Expo z pewnością przyczyni się do promocji Obiektu Targowo-Kongresowego, jak również Polski na arenie międzynarodowej.

Więcej informacji na stronie: https://www.worldofcoffee.org/

Ptak Warsaw Expo – bezkonkurencyjne miejsce do organizacji eventów

Kompleksowe zaplecze techniczne oraz ogromna przestrzeń hal wystawienniczych, o łącznej powierzchni 143 000 m2, zapewniają najlepsze, bo wręcz nieograniczone możliwości organizatorom eventów. Dzięki temu w Ptak Warsaw Expo odbywa się aż 70 wydarzeń w roku, zarówno własnych, jak i organizowanych przez największe niezależne firmy. Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo to idealna przestrzeń dla organizacji wydarzeń każdego rodzaju, a także formatu. Dysponując ogromną powierzchnią i parkingiem, własnym zapleczem technicznym oraz dogodnym dojazdem z Centrum Warszawy i Lotniska Chopina – stanowi bezkonkurencyjne warunki do realizacji największych eventów, jakim jest World of Coffee.