Wood Tech Warsaw Expo zaprasza branżę drzewną

Wood Tech Warsaw Expo, 3-5 listopada 2020, PTAK Warsaw Expo
Wood Tech Expo to obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich firm i specjalistów pracujących w branży drzewnej. Pierwsza edycja, która mamy nadzieję zapisze się w kalendarzu branży na stałe. Zaprezentujemy sprzęt, maszyny oraz narzędzia do obróbki drewna, produkcji mebli oraz specjalistyczne oprogramowanie dla branży meblowej. Planujemy również rozbudowaną strefę ochrony drewna, lakiernictwa i chemii, w której swoje miejsce znajdą farby, lakiery, kleje i wiele innych środków chemicznych służących konserwowaniu i pielęgnacji drewna. Nie zabraknie także ważnego sektora transportu przygotowanego przez producentów sprzętu ciężkiego i wózków widłowych.
Wood Tech Expo to miejsce spotkań producentów, importerów, handlowców, dystrybutorów, przetwórców i użytkowników końcowych z branży obróbki drewna. Szeroki zakres targów przyciągnie przedstawicieli całej branży począwszy od właścicieli firm budowlanych, projektantów i architektów przez inwestorów prywatnych, deweloperów, leśników, właścicieli tartaków i zakładów meblarskich, jak również producentów biopaliw z odpadów drzewnych oraz samodzielnych rzemieślników i stolarzy.
Listopadowa data targów będzie doskonałym czasem na wspólne rozruszanie gospodarki, wsparcie wystawców i kupców w nawiązaniu relacji handlowych i kontraktacjach.
Jeśli posiadacie Państwo produkt lub usługę dla branży drzewnej, to zapraszamy do kontaktu. Wszystkim wystawcom oferujemy kompleksową pomoc w przygotowaniu do prezentacji ich oferty podczas Wood Tech Expo:

Łukasz Filipowicz
Dyrektor Projektu
l.filipowicz@warsawexpo.eu
https://woodwarsawexpo.com/