Wkrótce oficjalne otwarcie VI edycji FAST TEXTILE 2019

Już dziś zapraszamy na oficjalne otwarcie VI edycji Międzynarodowych Targów Tekstylnych. Środa, 20 listopada 2019, godz. 10.30, hala C.

FAST TEXTILE 2019 to najważniejsze wydarzenie w tej części Europy, zorganizowane z myślą o branży tekstylnej przez Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo.

Jeśli jesteście Państwo związani zawodowo lub hobbystycznie z branżą tekstylną, to już dziś zapraszamy w dniach 20-22 listopada 2019 na 3 dni przepełnione atrakcjami i wydarzeniami towarzyszącymi FAST TEXTILE 2019. Bogaty program warsztatów i treningów, wystawy, liczne konkursy i panele dyskusyjne poświęcone najważniejszym aspektom bezpośrednio wpływającym na branżę i jej przyszłość. To zaledwie ułamek z szerokiego zakresu tematów prezentowanych podczas targów.

Zeszłoroczna edycja FAST TEXTILE 2018 przyciągnęła 31 500 odwiedzających oraz 450 wystawców z 40 krajów. Umożliwiła zaprezentowanie najlepszych produktów i usług klientom detalicznym i biznesowym. Była wyjątkową okazją do podzielenia się wiedzą i doświadczeniem płynącym ze zróżnicowanych rynków.

Zapraszamy również do rejestracji w programie HOSTED BUYERS. Na uczestników programu czekają wymierne benefity ułatwiające nawiązanie relacji biznesowych: spotkania B2B, VIP room, wieczór networkingowy, katalog targów.

Więcej informacji: https://fasttextile.com