W przyszłym roku planujemy 2 edycje targów Warsaw Home, w ramach których odbędzie się 8 wydarzeń. Dziś skupimy się na odsłonie wiosennej, która obfituje w nowe imprezy targowe pod szyldem Warsaw Home.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie oraz liczne prośby wystawców i odwiedzających zdecydowaliśmy się rozszerzyć targi Warsaw Home o nowe strefy: Warsaw Home Electronics, Warsaw Home Gift&Deco, Warsaw Home Garden; które wraz z II edycją Warsaw Home Build zagoszczą między 17 a 19 marca 2022 w Ptak Warsaw Expo – największym centrum targowym w Europie Środkowo-Wschodniej.

II edycja Warsaw Home Build to święto sektora wykończenia wnętrz. Podczas nadchodzącej odsłony, wśród wystawców znajdują się czołowe firmy z Polski i z zagranicy. Na uczestników wydarzenia czekają prelekcje, kongresy prowadzone przez liderów w branży. Impreza jest pozycją obowiązkową dla architektów wnętrz, inwestorów, designerów, developerów, a także firm budowlanych specjalizujących się w pracach wykończeniowych. Targi Warsaw Home Build są jedyną na taką skalę platformą do promocji, analizy rynku i wymiany wiedzy branżowej w Polsce.
Więcej informacji na stronie: https://warsawbuild.eu/

Warsaw Home Gift&Deco – największe branżowe targi upominków i dekoracji w Polsce – to wydarzenie, w trakcie którego przez trzy dni prezentowane są produkty z zakresu artykułów dekoracyjnych i wyposażenia wnętrz, jak również produktów codziennego użytku: upominków okolicznościowych, pamiątek, zabawek oraz tekstyliów dla dzieci. W ramach targów odbędą się liczne konferencje prowadzone przez znanych i cenionych profesjonalistów oraz kongres, który będzie prawdziwą skarbnicą wiedzy dedykowanej branży. Imprezę wyróżnia obecność czołowych producentów, projektantów i designerów; eksponujących produkty, obok których nie da się przejść obojętnie.

Więcej informacji na stronie: https://warsawgiftshow.com/

Warsaw Home Green Days to największe targi architektury krajobrazu i ogrodnictwa. Niezwykła formuła wydarzenia umożliwia odwiedzającym aktywne uczestnictwo w ramach wydarzeń targowych między innymi: Największy Kiermasz Ogrodniczy w Polsce, Bonsai Show, Pokazy Arborystyczne, Warsztaty Vectorworks Landmark. Targi to platforma kreatywnych prezentacji oraz bodziec do przygotowania ciekawszej oferty, wzbogaconej próbkami, gotowymi produktami czy nieszablonowymi realizacjami.
Więcej informacji na stronie: https://greendaysexpo.com/

Międzynarodowe targi elektroniki dla nowoczesnego domu – Warsaw Home Electronics – są okazją dla przedsiębiorstw z sektora elektroniki dla domu, do intensyfikacji działań sprzedażowych i prezentacji premier rynkowych. Z kolei dla odwiedzających wydarzenie to idealna przestrzeń do spotkań biznesowych, wymiany doświadczeń i źródło informacji o zachodzących zmianach w branży. Targi to nie tylko statyczne ekspozycje, ale także efektowne i dynamiczne prezentacje, wzbogacone o konferencje branżowe i warsztaty. Jest to pierwsza w Polsce impreza, która w tak kompleksowy i innowacyjny sposób prezentuje najnowocześniejsze technologie i rozwiązania czołowych producentów z sektora elektroniki dla domu.
Więcej informacji na stronie: https://electronics-show.com/

Ostatnia edycja Warsaw Home okazała się wielkim sukcesem. Gościliśmy 48 654 odwiedzających z 23 krajów i 578 wystawców, co przełożyło się na 100 000 m2 powierzchni wystawienniczej. Patrząc na dynamiczny rozwój targów, wierzymy, że kolejna edycja da nam wiele powodów do dumy.

Zachęcamy do współtworzenia z nami targów.

Do zobaczenia na kolejnej edycji.