Wiosenna edycja Beauty Forum odwołana

Health and Beauty Media, organizatorzy najważniejszego wydarzenia w kalendarzu profesjonalistów branży beauty w Polsce, zdecydowali o odwołaniu wiosennej edycji targów Beauty Forum, która miała mieć miejsce w dniach 15-16 maja 2021 w Ptak Warsaw Expo.

Z przykrością informujemy, że w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną, jaka panuje obecnie w Polsce oraz w obliczu dużej niepewności co do najbliższych tygodni byliśmy zmuszeni podjąć trudną decyzję o odwołaniu targów BEAUTY FORUM zaplanowanych na 15-16.05.2021 w Ptak Warsaw EXPO – oświadczyli organizatorzy targów Beauty Forum.

Wszyscy, którzy jeszcze wiosną tego roku chcieliby uzupełnić swoją wiedzę o najnowsze trendy rynkowe i pozyskać aktualne informacje z branży, będą mogli wziąć udział w seminariach w formie online. Organizatorzy zapraszają na kompleksowy, trzydniowy Kongres Beauty Forum Online, który odbędzie się w dniach 15-17 maja 2021.

Zeszłoroczna edycja kongresu online okazała się dużym sukcesem i mamy nadzieję, iż tegoroczny majowy event również spełni Wasze oczekiwania. Podobnie jak ostatnio, każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału oraz 30-dniowy dostęp do nagrania VOD – zapewniają organizatorzy Kongresu.

Okazją do spotkania profesjonalistów branży beauty, w tradycyjnej formule, będą w tym roku jesienne targi fryzjersko-kosmetyczne BEAUTY FORUM & HAIR. Premierowa edycja wydarzenia, która w dniach 25-26 września 2021 odbędzie się w Ptak Warsaw Expo, będzie wydarzeniem o niepowtarzalnym charakterze. Jest to nowa formuła targów, powstała z dwóch, odrębnych dotychczas wydarzeń: jesiennej edycji Beauty Forum oraz targów On Hair. Połączenie uznanych w branży imprez z pewnością zapewni moc wrażeń uczestnikom eventu. Imponująca oferta BEAUTY FORUM & HAIR dostosowana będzie do potrzeb doświadczonych fachowców, jak i do tych, którzy dopiero planują rozpoczęcie aktywności zawodowej w branży.

Zachęcamy do udziału w wirtualnym wydarzeniu, a także do śledzenia informacji na temat targów fryzjersko-kosmetycznych BEAUTY FORUM & HAIR, które będą miały miejsce w dniach 25-26 września 2021 w Ptak Warsaw EXPO.

Więcej informacji: www.beauty-fairs.com.pl