Wielkie święto rolnictwa i ogrodnictwa w Ptak Warsaw Expo

22 kwietnia 2021 nastąpi uroczyste otwarcie sezonu targowego 2021 w Ptak Warsaw Expo. Tego dnia przestrzeń targową wypełnią pasjonaci ogrodnictwa i architektury krajobrazu, rozpoczynając największe targi ogrodnicze w Polsce – Green Days. Z kolei dzień później, 23 kwietnia 2021 na terenie Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo wystartują kolejne dwie duże imprezy: V edycja Największych Targów Nowoczesnych Technologii dla Rolnictwa oraz Targi Sadownictwa i Warzywnictwa. Wszystkie wydarzenia zakończą się 24 kwietnia 2021.

Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Green Days – będą pierwszym wydarzeniem zorganizowanym w tradycyjnej formule w 2021 roku. Będzie to świetna okazja do poznania trendów i nowości rynkowych, zdobycia lub pogłębienia wiedzy i doświadczenia z zakresu ogrodnictwa.

Green Days to miejsce spotkań profesjonalistów oraz właścicieli i miłośników ogrodów. Impreza pozwoli na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych z partnerami z Polski i całej Europy. Sprzyjać temu będzie zaproszenie do współpracy międzynarodowych firm oraz placówek dyplomatycznych z całego świata, a także doskonała lokalizacja Ptak Warsaw Expo.

Ostatnią edycję Green Days odwiedziło prawie 19 000 osób. Ogromny potencjał konsumencki gwarantuje przede wszystkim aglomeracja warszawska, którą zamieszkuje ponad 3 miliony osób. Wśród odwiedzających spodziewamy się, między innymi wielu właścicieli domów wolnostojących, szukających inspiracji do urządzenia ogrodu.

W prostej nawigacji na terenie hal targowych pomogą stworzone na to wydarzenie salony tematyczne, nawiązujące do najistotniejszych kwestii związanych z ogrodem: Salon Architektury Krajobrazu, Salon Ogrodniczy, Salon Mebli Ogrodowych, Salon Florystyczny, Salon Techniki Ogrodowej oraz Salon BBQ.

Więcej informacji na temat Green Days: https://greendaysexpo.com/

Targi to doskonałe miejsce do zaproszenia bazy swoich potencjalnych klientów i zaprezentowania im swoich produktów w trybie roboczym. To jedna z nielicznych okazji, gdy w tak krótkim czasie można spotkać się z tak wieloma klientami.

Centralne Targi Rolnicze to nie tylko wystawa maszyn, urządzeń rolniczych oraz środków do produkcji rolnej. Poza aranżacją strefy wystawienniczej, kluczowym punktem targów jest także stworzenie płaszczyzny dla organizacji debat, seminariów i paneli branżowych podnoszących najistotniejsze problemy sektora rolno–spożywczego, które identyfikowane są zarówno przez środowisko naukowo – akademickie jak i przedstawicieli organizacji branżowych, biznes oraz rolników indywidualnych. Doskonałe zaplecze techniczne umożliwia organizację spotkań z kluczowymi klientami oraz organizację szkoleń i seminariów ściśle dopasowanych do potrzeb naszych partnerów oraz klientów.

Centralne Targi Rolnicze jako platforma spotkań biznesowych, z sukcesem rozwijają program Hosted Buyers. Jako pierwsi w Polsce dla naszych klientów wyszukujemy partnerów z zagranicy o ściśle określonym profilu działalności oraz zajmujemy się organizacją sesji matchmakingowych. Podczas poprzednich edycji CTR odbyło się kilka tysięcy spotkań z partnerami zagranicznymi.

W Ptak Warsaw Expo każde wydarzenie to połączenie targów z eventem na najwyższym poziomie. Obok premier produktowych i nowych rozwiązań przygotowanych z myślą o przyszłości środowiska rolniczego odbędą się równolegle panele dyskusyjne i konferencje podejmujące ważne tematy dla profesjonalistów. Niebagatelnym wsparciem dla biznesu jest również platforma ułatwiająca nawiązanie kontaktów biznesowych, dzięki której udział w targach daje mierzalne korzyści.

Więcej informacji na temat Centralnych Targów Rolniczych: https://centralnetargirolnicze.pl/

Kolejną specjalistyczną imprezą ogrodniczą, która będzie miała miejsce na terenie Ptak Warsaw Expo w dniach 23-24 kwietnia 2021 roku są Targi Sadownictwa i Warzywnictwa. Podczas, XI edycji TSW wystawcy z kraju i zagranicy zaprezentują bogatą ofertę środków produkcji: innowacyjne nawozy, środki ochrony roślin, produkty wspierające produkcję ogrodniczą. W targach wezmą udział firmy zajmujące się chłodnictwem i przechowalnictwem, firmy dostarczające maszyny do pracy w sadzie i ogrodnictwie, do sortowania i pakowania owoców oraz warzyw. Obecni będą producenci materiału szkółkarskiego, firmy handlujące owocami i specjalizujące się w ich przetwórstwie. Przestronne stoiska dają wystawcom możliwość doskonałego zaprezentowania oferty wszystkim zwiedzającym.

Więcej informacji na temat Targów Sadownictwa i Warzywnictwa: https://tsw.pl/