Wielkie otwarcie Warsaw Dental Medica Show!

Przed chwilą miejsce miało oficjalnie rozpoczęcie II. edycji Warsaw Dental Medica Show – Największych Targów Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Polsce!

Na scenie przemawiało wiele ważnych osobistości – m.in Prezes Zarządu Ptak Warsaw Expo Pan Tomasz Szypuła. Na wykład inaguracyjny został przygotowany niesamowicie ciekawy i aktualny temat: „Czym jest piękna twarz w dobie Facebooka?”, poprowadzony przez dr n. med. Bartłomieja Kwieka oraz dr n. med. Konrada Walerzaka.

Dziś do godz.18:00 na miejscu spotkać Państwo mogą aż 190 wystawców w jednym miejscu! Czeka na Państwa ponad 50 wykładów i paneli dyskusyjnych, w części specjalnie przygotowanych sal konferencyjnych na żywo prezentowane będą pokazy i zabiegi, w innych szczegółowo omówione zostaną interesujące branże zagadnienia.To jedyne w swoim rodzaju targi zrzeszające przedstawicieli medycy estetycznej i stomatologii.

Zachęcamy również do śledzenia relacji na facebook’u i instagram’ie wydarzenia – tam na bieżąco relacjonawane jest całe wydarzenie!