Wielkie otwarcie sezonu targowego !

Setki wystawców, ponad 16 tysięcy zarejestrowanych odwiedzających, cztery kongresy oraz Dzień Nowych Technologii – to wszystko (i wiele więcej) podczas trzydniowych targów już we wrześniu w Ptak Warsaw Expo 

Trzonem Warsaw Dental Medica Show są targi, dające możliwość zaprezentowania się wiodącym na rynku markom. Odwiedzający będą mogli zobaczyć oraz przetestować ich produkty, które w oficjalnym obiegu pojawią się dopiero za jakiś czas. Stwarza to niezwykłą możliwość nie tylko do wzbogacenia ofert handlowych, wyprzedzenia innych firm, ale przede wszystkim do zaoferowania swoim klientom lub pacjentom konkurencyjnych produktów i usług. Oprócz tego na uczestników czekają darmowe szkolenia oraz liczne, przygotowane wyłącznie z myślą o targach, rabaty i promocje. 

Pokonać ograniczenia 

“Targi pozwalają na to, co poza halami wystawienniczymi jest niemożliwe lub bardzo trudne do zrealizowania: prezentację specjalistycznego sprzętu” — mówi Agnieszka Dąbkowska, dyrektorka Warsaw Dental Medica Show. I dodaje: “Żyjemy w epoce dzielenia, którą popularyzują nowe media. Często jednak ze zdobytymi w Internecie informacjami zostajemy sami, nie wiedząc, jak wdrożyć je w życie. I tu z pomocą przychodzi nasza impreza, oferująca zindywidualizowane konsultacje”. Jak widzimy, Warsaw Dental Medica Show ułatwia uczestnikom pokonanie ograniczeń logistycznych i technicznych, a także sprzyja rozwijaniu potencjału firm, wynikającego z ich samorozwoju. 

Silni wspólną siłą 

“Jesień jest znakomitym czasem na planowanie przyszłości biznesowej i zapoznawanie się z tym, co królować będzie wiosną i latem” — mówi Dąbkowska. “Warto przy robieniu takich planów nie zapominać, że zawsze jesteśmy częścią większej całości. To właśnie uświadamiają nasze targi: że tylko razem stajemy się silni oraz osiągamy kolejne sukcesy”. Dlatego też zarejestrowani na imprezę uczestnicy są pod tak ogromnym wrażeniem ilości firm i stowarzyszeń zaangażowanych we współorganizację lub wsparcie wydarzenia. Trudno się im dziwić, w końcu partnerami targów zostały Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, ORAL-B oraz Euromed, zaś patronami Polmed, Galderma, Cerkamed, DentalHolding, BTL, Croma oraz Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne. “We wrzesniu w Ptak Warsaw Expo będą wszyscy najważniejsi przedstawiciele branży” — cieszy się Dąbkowska. 

Wiedza, zabawa, biznes 

Organizatorzy z Ptak Warsaw Expo zwracają uwagę, że wydarzenia towarzyszące Warsaw Dental Medica Show zajmują tak ważne miejsce podczas targów, że przestały być dodatkiem, a stały się jednym z kluczowych punktów imprezy. Mowa tu przede wszystkim o czterech kongresach: Stomatologii, Techników Dentystycznych, Medycyny Estetycznej (skierowanym do stomatologów, chcących poszerzyć swoje kompetencje o umiejętności zdobyte w obszarze estetologii), oraz EduAsyst (poświęconym higienistkom oraz asystentkom stomatologicznym). Oprócz tego przygotowano Dzień Nowych Technologii (w ramach którego zaprezentowane zostanie użycie innowacyjnych urządzeń, np. skanerów i tomografów), warsztaty oraz aktywności na stoiskach poszczególnych wystawców. 

Podążać za misją  

Idea Warsaw Dental Medica Show wpisuje się w misję Ptak Warsaw Expo, największego centrum targowo-konferencyjnego w tej części Europy. Ułatwia ono nie tylko rozwój biznesu wielu przedsiębiorstw, ale także całych branż. Jednocześnie impreza stomatologiczna inauguruje jesienno-zimowy sezon targowy, na który zaplanowano aż kilkanaście wydarzeń, wśród nich m.in. Animals’ & Veterinary Days, BIOEXPO, a także Warszawski Salon Jachtowy.

Spotkajmy się w Ptak Warsaw Expo

Dołącz do najważniejszych wydażeń branżowych w Polsce. Sprawdź kalendarz nadchodzących targów i zarejestruj się na wybraną imprezę.