Finalizacja bieżących projektów, organizacja 6 oddzielnych wydarzeń targowych pod presją potencjalnego lockdownu, z których wszystkie możemy śmiało nazwać pełnym sukcesem. Na myśl nasuwa się jasna konkluzja – udało się nam wykonać kawał dobrej roboty.

Do tej pory jesień była sprawdzianem, który poszedł nam, naszym wystawcom i odwiedzającym na piątkę z plusem. Udało się nam zorganizować 6 eventów, zachowując pełen profesjonalizm oraz dochowując wszelkich zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. Wciąż dużo pracy przed nami a jesień jeszcze się nie skończyła, jednak wiele ważnych projektów zostało sfinalizowanych i chcielibyśmy pochylić się na moment nad tym, co już udało się nam osiągnąć.

Podsumujmy więc co do tej pory przyniosła nam jesień 2021.

Bioexpo – Druga edycja targów odbyła się w dniach 30.09.2021 – 02.10.2021.

Bioexpo to targi biznesowe stworzone dla Tych, dla których ekologia i dobre samopoczucie grają pierwsze skrzypce. Dla tych, którzy chcą dbać zarówno o zdrowie swoich klientów, jak i naszej planety.Bioexpo Warsaw to jedyne wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej dedykowane tylko branży ekologicznej. Ma ono charakter stricte biznesowy, to idealna okazja do nawiązywania relacji biznesowych w ramach rynku krajowego, jak również rozwijania i zwiększania eksportu produktów.

Bioexpo to przestrzeń do prezentacji innowacji i rozmowy o trendach na rynku żywności i produktów ekologicznych. Integralną częścią wydarzenia jest Kongres Bioexpo. Oferuje on bogaty program konferencji, seminariów i warsztatów.

W gronie wystawców znaleźli się przedstawiciele sektorów: żywności i napojów, rolnictwa ekologicznego, kosmetyków i środków czystości, maszyn produkcyjnych, opakowań i naczyń do serwowania, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów dla zwierząt domowych, a także start`upy oraz instytucje wspierające.

Construction Machinery Exhibition+ Warsaw Tools Show – to synteza dwóch wydarzeń targowych.

W ciągu 3 dni od 30.09.2021 – 02.10.2021 wystawę odwiedziły tysiące klientów biznesowych a swoje produkty i usługi przedstawiły setki wystawców.

Targi Tools & Hardware Show to jedyne w Polsce, najbardziej dynamicznie rozwijające się branżowe targi narzędzi i prac wykończeniowych. Cechuje je nowoczesna, hybrydowa formuła, która łączy klasyczne targi z pokazami i demonstracjami prac budowlanych, wykończeniowych, stolarskich, montażowych oraz DIY.

Construction Machinery Exhibition w Ptak Warsaw Expo to demonstracyjne targi dla inżynierii lądowej i recyklingu.
W ciągu trzech dni targowych każdy gość mógł zobaczyć imponujące pokazy. Wizytujący mogli również korzystać ze specjalnie przygotowanych ofert targowych.
Wydarzeniu towarzyszyły dedykowane eventy w plenerze z poszczególnych gałęzi prac, takie jak pokazy recyklingowe, ziemne, wyburzeniowe oraz montażu rusztowań.

Wydarzenie było obszerną platformą do dyskusji, wymiany obserwacji rynkowych i bezpośredniego nawiązywania kontaktów biznesowych w branży budowniczej i narzędziowej.

Camper and Caravan Show to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie Caravaningowe. Targi odbyły się w dniach od 07.10.2021 do 10.10.2021.

Camper and Caravan Show to platforma do prezentacji nowości, rozmowy o trendach na rynku kamperów i karawan, akcesoriów turystyczno-motoryzacyjnych. W gronie wystawców znaleźli się producenci i sprzedawcy kamperów, przyczep kempingowych, domków mobilnych, turystycznych pojazdów specjalnych, autokarów, pojazdów off road. Wystawę połączyliśmy z dodatkowymi atrakcjami, czyli największym w Polsce zlotem kamperów oraz przyczep kempingowych – Camper Con oraz festiwalem Food Tracków.

Camper and Caravan Show to świetna okazja zarówno dla profesjonalistów z branży, chcących nawiązać kontakty biznesowe, jak i osób prywatnych marzących o swojej własnej mieszkalnej ruchomości.

Animals&Veterinary Days – Impreza odbywająca się w dniach 15.10.2021 – 17.10.2021 była piątą odsłoną targów skierowanych dla klientów z branży zoologicznej i weterynaryjnej.

Tegoroczna edycja dała setkom wystawcom i tysiącom odwiedzających platformę do dyskusji, poszerzyła wiedzę o rynku branży zoologicznej i weterynaryjnej. Pomogła zawiązać współprace biznesowe i wypromować produkty i usługi naszych wystawców.

Odwiedzający mogli przebierać w produktach takich jak karmy, zabawki, środki pielęgnacyjne i farmaceutyczne, czy akwaria, terraria i klatki z wyposażeniem.

W tym roku mieliśmy okazję oglądać pokazy sztuczek treserów i ich pupilów oraz wystawy pięknych, dostojnych czworonogów – Potrójną Wystawę Kynologiczną i Felimpiadę 2021. Na hale zawitało ponad 6000 psów 180 ras, 450 kotów. Dla dzieci zorganizowano warsztaty z Alpakami.

Klienci branżowi opuścili hale z podpisanymi kontraktami i nowymi partnerami biznesowymi. Zarówno najmłodsi jak i najstarsi bawili się świetnie w towarzystwie czworonogów i nie tylko.

Warsaw Home&Contract - piąta edycja targów wnętrzarskich, trwająca 4 dni odbyła się pomiędzy 27.10.2021 a 30.10.2021.

Podczas tegorocznej edycji targów Warsaw Home&Contract w PTAK Warsaw Expo, tysiące wizytujących mogły przebierać w ofertach setek wystawców, których stoiska zostały przypisane do aż czterech stref tematycznych. Pomogło to skupić się na tej kategorii branży wnętrz, którą odwiedzający był zainteresowany. Zarazem ułatwiło to wystawcom zaprezentowanie się tym klientom, którzy szukali produktu z ich sektora branży.

Light&Textile – Tutaj mogłeś znaleźć zarówno wyjątkowe oświetlenie, nowatorskie rozwiązania do inteligentnego domu, biura, a nawet terenów niezadaszonych, jak i wyjątkowe, użytkowe tkaniny obiciowe, dekoracyjne, czy dywany, bogate w piękne wzornictwo i najwyższej jakości materiały .
Build – Kierowane były zarówno dla producentów z branży wykończeniowej, budowlanej oraz architektonicznej, jak i klientów indywidualnych, szukających nowości w budownictwie wnętrzarskim.
Furniture – podzielona została na Selected Furniture oraz Selected Design. W ramach Selected Furniture zaprezentowani zostali międzynarodowi producenci mebli przeznaczonych do przestrzeni prywatnych i biurowych oraz dla branży HoReCa. Z kolei Selected Design, była platformą dla wyselekcjonowanych, rozpoznawalnych na całym świecie marek kontraktowych. Producentów najwyższej jakości mebli i akcesoriów premium do przestrzeni komercyjnych jak i prywatnych.
Kitchen – To strefa dla szukających pomysłów na piękną i praktyczną kuchnię. Tutaj mogłeś znaleźć innowacyjne systemy, meble i akcesoria oraz estetyczny, inteligentny sprzęt AGD.

Targi Warsaw Home&Contract to dla Ptak Warsaw Expo to wydarzenie wyjątkowo priorytetowe, tym bardziej niezmiernie cieszymy się, że tak wielu wystawców opuściło hale z podpisanymi kontraktami a odwiedzający z powodzeniem nawiązali nowe kontakty biznesowe.

Warszawski Salon Jachtowy – trwające 3 dni wydarzenie branży Jachtowej oraz sportów wodnych odbyło się pomiędzy 05.11.2021 a 07.11.2021.

W tym roku ze swoją ofertą zaprezentowały się firmy specjalizujące się w sprzedaży i produkcji jachtów i łodzi, zarówno żeglownych jak i motorowych, firmy świadczące czarter czy specjalistyczne usługi, agenci firm ubezpieczeniowych i leasingowych. Miłośnicy podwodnej eksploracji świetnie odnaleźli się w strefie dla nurków. Zaprezentowano również szeroką gamę akcesoriów branży Marine takich jak specjalistyczna elektronika do łodzi, sprzęt nawigacyjny, ratowniczy i asekuracyjny, odzież żeglarską, czy lawety i przyczepy.

Wydarzenie było bogate w prelekcje wystawców i konferencje traktujące o najróżniejszych zagadnieniach w branży. Odwiedzili nas również popularyzatorzy wodnego trybu życia, opowiadający o swojej pasji.

Warszawski Salon Jachtowy, to dla przedsiębiorcy niepowtarzalna okazja na rekonesans rynku i nawiązanie współpracy wzajemnych korzyści w modelu B2B na największej w Środkowo-Wschodniej Europie platformie targowo-ekspozycyjnej. Klienci indywidualni, szukający swojego wymarzonego jachtu, również nie mogli lepiej trafić.

Tegoroczna Jesień udowadnia, że Ptak Warsaw Expo oznacza najwyższą jakość obsługi, a nasza kadra gotowa jest na każde zadanie, niezależnie od okoliczności. 6 różnych imprez targowych za nami a to nie koniec. W samym Listopadzie będziemy gościć jeszcze 3 wydarzenia. Nie zwalniamy tempa i zapraszamy do współpracy!