Weź udział w treningu z Agnieszką Radwańską na Go Active Show!

Stań oko w oko z Agnieszką Radwańską i przekonaj się, jak radzisz sobie na korcie! Ambasadorka największych targów sportowych w Polsce Go Active Show 2019 zaprasza na wspólny trening. Takiej okazji nie można przegapić.

Polska mistrzyni z Wimbledonu przyznaje, że udział w targach Go Active Show 2019 jest dla niej niesamowitym przeżyciem. – Wspaniała inicjatywa dla wszystkich, którzy chcą uprawiać sport. Nie mogę się doczekać, ponieważ nigdy jeszcze nie brałam udziału w podobnym przedsięwzięciu. Liczę, że uda mi się wiele osób zarazić pasją do gry w tenisa – mówi w wywiadzie. Wiceliderka rankingu WTA zaprasza na wspólny trening już 25 maja w godz. 10:00-15:00. Więcej informacji znajdziecie na Facebooku.

Czy Radwańska powróci jeszcze do tenisowej kariery? Polska mistrzyni z Wimbledonu jednoznacznie dementuje plotki
– Nie ciągnie wilka do lasu. To była świadoma decyzja, organizm już absolutnie odmówił posłuszeństwa, a zawsze wychodziłam z założenia: albo gram na swoim wysokim poziomie, który reprezentowałam przez wiele lat, albo lepiej zrezygnować. Po tylu latach wysiłku trudno jednak porzucić sportowe zainteresowania, nie wykluczam więc, że inne dyscypliny wchodzą w grę – mówi polska mistrzyni z Wimbledonu. – Bardzo się cieszę, że młode pokolenie daje o sobie znać. Iga dość szybko wspina się po szczeblach kariery i zajmuje dość wysoką pozycję w rankingu.

Tenisistka zakończyła oficjalnie karierę 14 listopada 2018 roku. Obecnie skupia się na działalności charytatywnej, ponieważ została Ambasadorką Dobrej Woli UNICEF. Od marca bierze też udział w „Tańcu z gwiazdami”. Świetnie odnalazła się w tańcu współczesnym, a jej występ na parkiecie ze Stefano Terrazzino oczarował jury. Ostatecznie zajęła szóste miejsce.

Międzynarodowe targi Go Active Show startują już 24-26 maja w Ptak Warsaw Expo. Bilety do zdobycia na stronie www.goactiveshow.pl.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-05-13T16:43:44+00:00 13.05.2019|