WARSAW SWEET TECH wsparciem aktywnej sprzedaży

AKTUALIZACJA: WARSAW SWEET TECH przeniesione na 19-20 października 2021!

Warsaw Sweet Tech, Targi rozwiązań dla branży cukierniczej, lodziarskiej, kawiarnianej i piekarniczej realną szansą na wzmocnienie pozycji rynkowej, realizację założeń sprzedażowych, nowe kontrakty i rozwój, zarówno w zakresie ekspansji jak i oferty.
Wiele miesięcy zastoju dla całej branży HoReCa stanowiło i nadal stanowi problem. Wiele firm zmuszonych było do ograniczenia swojej działalności z dnia na dzień, poszukiwania nowych rozwiązań i strategicznych zmian gwarantujących utrzymanie się na rynku.
Dziś rynek cukierniczy i kawiarniany pracuje efektywnie, pomimo olbrzymich strat wywołanych pandemią Covid-19. Walka z czasem i sytuacja, która przerosła największe światowe gospodarki, pozostawiły trwały ślad, który rzutować będzie na przyszłe aktywności sprzedażowo – marketingowe naszych wystawców oraz kupców.

Dlatego konieczne jest spotkanie branży w formie targowej.
Warsaw Sweet Tech nie tylko pozwoli na organizację takiego spotkania branżowego na najwyższym poziomie, w bezpiecznych i przyjaznych warunkach zapewnionych przez organizatora – PTAK Warsaw Expo, a zgodnych z aktualnymi wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego, ale przede wszystkim będzie doskonałą formą promocji i sprzedaży skierowaną na konkretnego odbiorcę.

Odwiedzający targi to profesjonaliści zainteresowani przeglądem ofert firm prezentujących portfolio usług i produktów, reprezentowanych podczas wydarzenia przez osoby decyzyjne. Gwarantuje to krótką ścieżkę decyzyjności, korzystne warunki dotyczące zarówno cen, płatności jak i dostaw.
Udział w targach to również pogłębienie wiedzy na temat najnowszych osiągnięć i rozwiązań technologicznych dla branży, to setki kontaktów handlowych, nowi partnerzy biznesowi i liczne szkolenia. Targi są silnym narzędziem budującym strategię wielu firm na długie lata.

Zapraszamy do rejestracji na Warsaw Sweet Tech !
Zarejestruj się i odbierz bezpłatne zaproszenie https://warsawsweettech.com/rejestracja/
https://warsawsweettech.com/