Nowe targi: Warsaw Ski & Outdoor Show. Sprawdź najnowsze trendy i spotkaj się z podróżnikami!

Jak wybrać obuwie do wspinaczki? Które kaski, gogle i ochraniacze narciarskie będą dla nas najlepsze? Eksperci z branży i najlepsze światowe produkty zagoszczą na Warsaw Ski Outdoor Show 2019 w Ptak Warsaw Expo.

W autorskiej strefie uczestnicy będą mogli przetestować najlepszy sprzęt narciarski, sprawdzić trendy modowe i przedyskutować, jakie nowości zrobią za kilka lat na rynku prawdziwą furrorę. Podróżnicy znani z wypraw po całym świecie podpowiedzą, jak przetrwać, gdy pogoda daje się we znaki i kończą się zapasy. Centrum wspinaczkowe, miasteczko namiotów i narciarskie atrakcje w całej Polsce i Europie – to ledwie początek atrakcji, jakie na nas czekają.
Organizatorzy targów chcą promować najciekawsze kierunki rozwoju branży. Pasjonaci aktywnego trybu życia z pewnością nie będą narzekać na nudę. Na tych, którzy odwiedzą Ptak Warsaw Expo w dniach 18-20 października 2019, czekać będą też inne strefy tematyczne: World Travel Show (4. edycja), Warszawski Salon Jachtowy (4. edycja) oraz Camper & Caravan Show połączony z największym zlotem kamperów w Polsce (5. edycja).

Polski outdoor zyskuje coraz większe uznanie na świecie
Nasze marki outdoorowe znane są na całym świecie. Firmy oferują niszowe produkty, które wyróżniają wysokie standardy. Nie od dziś wiadomo też, że polska puchem stoi. To właśnie nad Wisłą są najlepsze warunki do hodowania gęsi, dzięki czemu odznacza się najwyższymi parametrami jakości. Polski puch importują najsłynniejsi producenci branży outdoor. Od dziesięcioleci naszą specjalnością jest również zimowy himalaizm. Do zimowych wypraw niezbędne okazały się doskonale zaprojektowane śpiwory puchowe, spodnie, kurtki i inne akcesoria. Już od kilkudziesięciu lat polskie produkty jeżdżą m.in. na narodowe ekspedycje w Himalaje.
W ostatnim czasie branża liczy na miliony – dane Ministerstwa Sportu i Turystyki pokazują, że blisko połowa gospodarstw domowych przeznacza ponad tysiąc złotych na rekreację ruchową. Powody do zadowolenia mają nie tylko producenci zegarków z modułem GPS, organizatorzy zajęć sportowych czy firmy odzieżowe. Jak wynika z danych Euromonitor International, już w 2021 r. sprzedaż wyspecjalizowanej odzieży przekroczy próg miliarda złotych.

Autorskie targi Warsaw Ski & Outdoor Show startują już w dniach 18-20 października 2019 r. W tym roku organizatorzy spodziewają się, że odwiedzi je ponad 80 tysięcy osób! Opis targów w kalendarzu targowym Warsaw Ski & Outdoor Show.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-04-10T11:44:23+00:00 10.04.2019|