Warsaw Plast Expo – nowość w kalendarzu PWE

Ptak Warsaw Expo w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie targami przemysłowymi wychodzi naprzeciw oczekiwaniom branży.
W dniach 7-9 grudnia 2021 będzie miała miejsce premiera Międzynarodowych Targów Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy – Warsaw Plast Expo.

Warsaw Plast Expo to biznesowe wydarzenie skupiające firmy z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. Podczas targów zaprezentują się przedsiębiorstwa oferujące rozwiązania i produkty, które znajdują zastosowanie w wielu segmentach przemysłu: branży opakowań, motoryzacyjnej, budowlanej, a także meblowej, lotniczej, medycznej, sportowej i rekreacyjnej, recyklingu i wielu innych.

Szeroki zakres branżowy oraz ogromna przestrzeń wystawiennicza Ptak Warsaw Expo pozwolą na głęboką analizę rynku oraz poznanie wielu wartościowych rozwiązań dla wszystkich kluczowych sektorów branży. W bogatej ofercie wystawców znajdą się, między innymi: maszyny i urządzenia do przetwórstwa, surowce, półprodukty i części techniczne, a także usługi leasingowe, podwykonawcze oraz oprogramowania i systemy wsparcia przemysłowego.

Wśród firm prezentujących swoje produkty i usługi będą, między innymi: producenci oraz dystrybutorzy sprzętu i technologii do produkcji, jak i przetwarzania tworzyw sztucznych i gumy, dostawcy surowców i środków pomocniczych, dystrybutorzy elementów technicznych i tworzyw wzmocnionych, jak również producenci klejów, taśm klejących i mas uszczelniających czy dostawcy materiałów przygotowania produkcji i obróbki wstępnej.

Warsaw Plast Expo ma na celu skupienie wszystkich gałęzi branży i stworzenie dogodnych warunków do zbudowania cennej bazy kontaktów biznesowych. Jest to unikalna okazja na poznanie opinii potencjalnych klientów, ich potrzeb oraz upodobań. Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli firm produkujących wyroby z gumy, artykuły AGD czy też akcesoria łazienkowe, a także firm z branży IT (software i hardware), przedsiębiorstw zajmujących się technologią medyczną oraz tych, zajmujących się mechaniką precyzyjną, produkcją artykułów dla logistyki, przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego, jak również branży budowlanej i energetycznej.

Więcej informacji na temat wydarzenia: https://warsawplastexpo.com/