Warsaw Pack i Food Tech Expo z nową datą!

W dniach 23-25 listopada 2021 na terenie Ptak Warsaw Expo będą miały miejsce dwa wydarzenia zrzeszające branżę opakowań oraz producentów żywności: Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań – Warsaw Pack oraz Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych – Food Tech Expo. Będzie to niepowtarzalna okazja do poznania szerokiej oferty produktów i usług gwarantujących różnokierunkowy, a przy tym kompleksowy rozwój przedsiębiorstwa.

W dniach 23-25 listopada 2021 centrum targowo-kongresowe Ptak Warsaw Expo już po raz szósty gościć będzie przedstawicieli wszystkich gałęzi branży opakowaniowej. Targi Warsaw Pack od lat cieszą się sporym uznaniem, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii wystawców, którzy wzięli udział w poprzednich edycjach tego wydarzenia. Wiele komentarzy wskazuje na to, że Targi Techniki Pakowania i Opakowań w Ptak Warsaw Expo z roku na rok rosną w siłę, gromadząc coraz więcej chętnych do udziału w imprezie. Warsaw Pack to platforma, która gwarantuje dogodne i profesjonalne warunki do nawiązania biznesowej współpracy, a także poznania innowacyjnych trendów dostępnych na rynku opakowań, które omawiane będą podczas konferencji przygotowanej przez Polską Izbę Opakowań, Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych oraz COBRO – Centrum Badawczo-Rozwojowe Opakowań. Obecni na targach wystawcy będą mieli także okazję wziąć udział w plebiscycie. Chętni do udziału w konkursie na “Innowacyjne Opakowanie” mogą zgłaszać swoje produkty wypełniając FORMULARZ. Warto wziąć udział – na zwycięzcę czeka główna nagroda o wartości ponad 76 tysięcy złotych! Podczas VI edycji targów nie zabraknie dedykowanych stref tematycznych, ułatwiających szybsze dotarcie do konkretnych stoisk, czy specjalnej strefy – sprzyjającej rozmowom handlowym.

Więcej informacji dotyczących Warsaw Pack 2021: https://warsawpack.pl/

Druga impreza, która wystartuje 23 listopada 2021 – Food Tech Expo, to wydarzenie dedykowane przedstawicielom branży producentów żywności. Podczas trzech dni trwania Targów Technologii Spożywczych wystawcy zaprezentują rozwiązania w mieszaniu, napowietrzaniu, porcjowaniu, chłodzeniu, nalewaniu, dozowaniu, zmrażaniu i wielu innych technikach potrzebnych do wytworzenia żywności najwyższej jakości. Przedstawienie szerokiej oferty producentów oraz dystrybutorów maszyn służących do przetwórstwa i produkcji spożywczej, a także technologii zwiększających bezpieczeństwo żywności oraz prezentacja dodatków i komponentów – umożliwią kompleksowe zaopatrzenie całego ciągu produkcyjnego, co pozwoli na stworzenie odpowiedniego produktu dla każdego, nawet najbardziej wymagającego konsumenta. Ponadto, poznanie ogromnej gamy urządzeń, najnowocześniejszych technologii i cennego know-how podczas targów, przyczyni się do automatyzacji produkcji, gwarantując optymalizację kosztów i zwiększenie konkurencyjności na rynku branży spożywczej. W trakcie imprezy każdy profesjonalista znajdzie interesujący go sektor, począwszy od maszyn i urządzeń dla przemysłu mięsnego, drobiarskiego czy rybnego, poprzez zaplecze technologiczne dla przemysłu owocowo-warzywnego, cukierniczego, makaronowego, młynarskiego, czy olejarskiego, kończąc na urządzeniach dla przemysłu wód i napojów oraz alkoholi.

Więcej informacji dotyczących Food Tech Expo 2021: https://foodtechexpo.pl/

Wierzymy, że po wielu miesiącach przestoju spowodowanego pandemią Covid-19 i wynikającymi z niej obostrzeniami, stworzenie platformy umożliwiającej wymianę poglądów na temat szans i zagrożeń przed jakimi stoją poszczególne branże, a także odnowienie i nawiązanie nowych relacji biznesowych między przedstawicielami firm w dogodnych warunkach, przyczyni się do dynamizacji wielu procesów w różnych sektorach przemysłu, co pozytywnie wpłynie na rozwój pojedynczych przedsiębiorstw i całej gospodarki.

Serdecznie zapraszamy do udziału w targach!