Warsaw Oldtimer Show: Klasyki, obok których nie możesz przejść obojętnie

Legendy czasów PRL, zabytkowe campery, a może samochody z lat 20. i 30.? Już za miesiąc ruszają targi Warsaw Oldtimer Show! Odwiedzający zobaczą ponad 1,5 tysiąca pojazdów o wartości 75 milionów euro.

Zarówno wystawcy jak i miłośnicy oldtimerowej motoryzacji już nie mogą się doczekać atrakcji, które w tym roku czekają w Ptak Warsaw Expo. To nie tylko wystaw klasyków – zgodnie z tradycją, nie zabraknie giełdy samochodów i zlotu aut zabytkowych oraz innych atrakcji – między innymi strefy militarnej, kina samochodowego, pokazów renowacji i strefy części samochodowych.

Kup bilet

 

 

Największe wrażenie na uczestnikach targów robią jednak auta, które na stałe zapisały się w historii motoryzacji. Wśród nich Mercedes 300 SC, dzięki któremu marka powróciła do grona samochodów luksusowych. Będzie też okazja zobaczyć Citroena Rosalie 10 CV – wyjątkowe auto, który często towarzyszy zakochanym w dniu ślubu oraz Maserati Ghibli 4.7 Coupe – w latach 60. doczekało się miana „najbardziej eleganckiego auta świata”. Z kolei w sam raz na majówkę sprawdzi się Peugeot 601 Roadster, które od lat 30. podbija serca miłośników motoryzacji.
Podczas poprzednich edycji targów również nie brakowało unikatowych modeli. Uczestnicy mieli okazję podziwać na własne oczy: Ferrari 250 GTE, Bentley Mark VI, Mercedens-Bezn 600, Ford Model T, BMW 3.0 CS, Feerari Testarossa, Porsche 911 Turbo i wiele innych.
Warsaw Oldtimer Show startują już w dniach 11-12 maja w Ptak Warsaw Expo. Bilety możecie zdobyć na

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-04-16T12:17:54+00:00 12.04.2019|