5-7 marca 2021 pod znakiem Największych Targów Motocyklowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Na to wydarzenie czeka tysiące fascynatów nie tylko z naszego kraju. Już dziś gwarantujemy Premiery najlepszych światowych marek, prezentacje klubów i stowarzyszeń motocyklowych z całego kraju, szkolenia z zakresu bezpieczeństwa jazdy na motocyklu, Mistrzostwa Polski w Customizacji Motocykli oraz spotkania z zawodnikami motorsportu i znanymi pasjonatami jednośladów.

Dziś mamy niespodziankę dla wszystkich zainteresowanych motocyklami i quadami. Specjalnie dla Was prezentujemy sylwetkę Arkadiusza Lindnera, który będzie jedną z gwiazd obecnych w trakcie wydarzenia. Zapraszamy fanów Arka na Warsaw Motorcycle Show, a tych, którzy jeszcze go nie znają, zachęcamy do zapoznania się z bogatym dorobkiem reprezentanta Kadry Narodowej Polskiego Związku Motorowego.

Arkadiusz Lindner, założyciel i prezes szybko rozwijającego się i utytułowanego Łódzkiego Klubu Offroadowego. Jest licencjonowanym zawodnikiem rajdowym oraz reprezentantem Kadry Narodowej Polskiego Związku Motorowego. Od 2007 roku bierze udział w zawodach w całej Polsce. Upór, ciężka praca, wytrwałość i ogromne serce do tej dyscypliny sportowej pozwoliły mu niejednokrotnie stawać na najwyższych podiach najważniejszych offroadowych imprez w Polsce. Po trzech znakomitych sezonach rajdowych zakończonych zdobyciem tytułu Mistrza Polski, przyszedł czas na kolejny krok i starty na arenie międzynarodowej. W roku 2018 zdobył tytułu Mistrza Europy oraz II vice Mistrza Świata. W styczniu tego roku, jako jedyny reprezentant naszego kraju w kategorii Q4, stanął na starcie najtrudniejszego rajdu świata, czyli Dakar Rally.

motorcycleshow.pl