Warsaw Motorcycle Show w Ptak Warsaw Expo

Już 6-8 marca 2020 czeka nas prawdziwe święto dla fanów jednośladów. Do Ptak Warsaw Expo powracają targi Warsaw Motorcycle Show, trzecia największa impreza motocyklowa w Europie. To kolejna edycja tego niesamowitego wydarzenia. Poprzednia zgromadziła 68 704 odwiedzających z Polski, Czech, Danii, Holandii, Indii, Litwy, Niemiec, Rosji, Słowacji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Włoch. Hale Ptak Warsaw Expo zapełniło 225 wystawców, m.in. importerzy, którzy przygotowali 57 premier nowych motocykli, a wszystko to zrelacjonowało 330 dziennikarzy.

Organizatorzy nie zwalniają tempa. Obiecują, że w 2020 roku na III edycji Warsaw Motorcycle Show pojawi się 300 wystawców i rekordowe 100 000 odwiedzających. Szykują dla nich prawdziwą motocyklową ucztę. Premiery najlepszych światowych marek, w ubiegłych latach były to m.in. Yamaha, MV Agusta, BMW, Suzuki, Ducati, Moto Guzzi, Aprilia, Piaggio, Vespa, Harley-Davidson, KTM, Husqvarna, Triumph, Junak, Romet, Bajaj i Kawasaki, Peugeot, spotkania z zawodnikami motorsportu i znanymi pasjonatami jednośladów, prezentacje klubów i stowarzyszeń motocyklowych z całego kraju, szkolenia z bezpieczeństwa jazdy, a także European Tattoo Show 2020.

Warsaw Motorcycle Show opiera się na wyspecjalizowanych strefach. Podczas III edycji będą to:
Importerzy i dystrybutorzy motocykli, skuterów, ATV, Części zamiennych, Tuning motocykli i skuterów, Akcesoria i wyposażenie motocykli, Odzież i gadżety motocyklowe, Sprzęt i aplikacje mobilne, Turystyka motocyklowa, Wypożyczalnie, Fundacje, Stowarzyszenia i Kluby motocyklowe, Szkoły nauki i doszkalania jazdy na motocyklach. Polish Custom Show, Offroad i spektakularne Pokazy stuntu.

Warsaw Motorcycle Show 2020 to impreza, na której musi być każdy prawdziwy fan motocykli, to również niepowtarzalne wydarzenie dla całej branży w największym centrum targowo-kongresowym w Europie Środkowej, które pozwala na nawiązanie ważnych biznesowych relacji.

Do zobaczenia 6-8 marca 2020!
Więcej informacji na: www.motorcycleshow.pl