Warsaw Motorcycle Show w nowym terminie

Kolejna edycja największych targów motocyklowych w Polsce – Warsaw Motorcycle Show! Podczas trzech dni, od 7 do 9 maja 2021, Ptak Warsaw Expo będzie miejscem spotkań miłośników jednośladów z całego świata.

Targi motocyklowe w Ptak Warsaw Expo to niepowtarzalne wydarzenie dedykowane pasjonatom motocykli. Uczestników wydarzenia czekają liczne atrakcje, a wśród nich: premiery najlepszych światowych marek, spotkania z zawodnikami motorsportu, prezentacje klubów i stowarzyszeń motocyklowych z całego kraju, a także szkolenia z zakresu bezpieczeństwa jazdy na motocyklu.

Warsaw Motorcycle Show to największa w Europie Środkowo-Wschodniej impreza targowa dedykowana branży motocyklowej. W wydarzeniu udział wezmą wystawcy z Polski, jak i z zagranicy. Targi wyróżnia dostępność największej w Polsce powierzchni wystawienniczej, dającej wystawcom najlepsze, bo wręcz nieograniczone możliwości prezentacji swojej oferty.

Bilety można nabyć w przedsprzedaży na stronie internetowej wydarzenia, do której link znajduje się poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą biletową:

https://motorcycleshow.pl/kup-bilet/

Poprzednią edycję Warsaw Motorcycle Show odwiedziło ponad 60 tysięcy osób. Targi to jedyna taka okazja dla wystawców by nie tylko zbudować bazę nowych klientów, ale także usłyszeć o ich potrzebach, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie oferty do oczekiwań swoich odbiorców. Biorąc udział w targach, producenci i usługodawcy mają trzy dni na przedstawienie swojej oferty potencjalnym klientom, rozmowy na tle biznesowym oraz nawiązywanie nowych relacji, które zaowocują nowymi kontraktami.

Zarezerwuj stoisko i wypromuj swoją firmę podczas Warsaw Motorcycle Show: https://motorcycleshow.pl/zostan-wystawca/