Warsaw Industry Week - miejsce, w którym przemysł stawia krok w przyszłość

Warsaw Industry Week to wydarzenie integrujące szeroko pojęty przemysł. Jego kolejna edycja odbędzie się w dniach 7-9 listopada 2022. To najbardziej dynamicznie rozwijający się event branżowy w Polsce.

Historia Warsaw Industry Week sięga 2016 roku. To właśnie wtedy w biznesowej przestrzeni PTAK Warsaw Expo odbyła się pierwsza edycja eventu, która przyciągnęła tłumy przedsiębiorców spragnionych dialogu i rozwoju tego sektora gospodarki. Niezwykle istotnym dla nich było pragnienie innowacji i to one motywowało organizatorów do stworzenia wydarzenia kompleksowego, edukacyjnego, ale również sprzyjającego networkingowi, który zwiększa łańcuch dostaw i sprawia, że poszczególne przedsiębiorstwa niezależnie od zewnętrzych kryzysów na rynku funkcjonują stabilnie.

Takie właśnie stało się Warsaw Industry Week. Co roku gości ono przedstawicieli przemysłu, który prezentują pełną gamę ofert w poszczególnych strefach eventu. Zaliczyć do nich można obróbkę metali, lakiernictwo, hydraulikę i pneumatykę, lasery, spawalnictwo, druk 3D, robotykę i automatykę, narzędzia, obróbkę drewna oraz oprogramowanie.

Coroczne badania wskazują jednoznacznie – Warsaw Industry Week jest dla platformą dla przedsiębiorców do nawiązania bezcennych kontaktów biznesowych i rozwoju. Dlatego właśnie z roku na rok ich liczba się powiększa.

VI edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 7-9 listopada 2022 roku. Nie zabraknie edukacji i networkingu, które są niezbędne, by postawić kolejny krok w rozwoju biznesowym. Dołączcie do PTAK Warsaw Expo i postawcie krok przyszłość z Warsaw Industry Week!