Warsaw Industry Week = innowacje technologiczne

Targi Warsaw Industry Week są miejscem dla innowacyjnych firm z każdego sektora przemysłu.
Z uwagi na niezliczone gałęzie przemysłu reprezentowane na targach przez naszych wystawców i odwiedzających, jest to najprawdopodobniej najbogatsze tematycznie wydarzenie branżowe w Polsce.
Zapotrzebowanie na nowe technologie jest tak duże, że promocja premier wśród rozwiązań dla przemysłu wymaga specjalnej oprawy, zebrania przedstawicieli branży w jednym miejscu i dostarczenia całościowego obrazu rynku przemysłowego oraz wiodących trendów wyznaczających kierunki jego rozwoju. Tym bardziej cieszą nas sukcesy firm, które wraz z nami budują największe targi przemysłowe w Polsce.
Sukces jest zawsze tam, gdzie wcześniej była pasja i wizja stanowiące siłę napędową.
Produkty, rozwiązania technologiczne i usługi dla przemysłu biorą się zawsze z połączenia pasji i nauki oraz dążenia do bycia lepszym. Podobną historię ma firma IFM Electronic, wystawca Warsaw Industry Week, która powstała ponad 50 lat temu jako niewielka firma, dziś zatrudnia przeszło 7300 osób w ponad 95 krajach, oferując wysokiej klasy czujniki dla wielu gałęzi przemysłu światowego. Siłą IFM Electronic jest ciągły rozwój i tworzenie innowacyjnych rozwiązań, optymalizacja produktów i adaptacja rozwiązań systemowych. Zwieńczeniem wysiłku są liczne wyróżnienia i nagrody zdobyte przez firmę na przestrzeni lat.
W trakcie Warsaw Industry Week IFM Electronic zaprezentuje nowoczesne i innowacyjne produkty dla inteligentnych fabryk, dla których czujniki diagnozujące pracę maszyn są podstawowym narzędziem w optymalizacji całych linii produkcyjnych. Które stawiają na systemy eliminujące odchylenia parametrów od norm, zapobiegające usterkom, awariom i przestojom. To tylko niektóre z konkretnych przykładów, jakie w dobie smart factory pomogą w podjęciu decyzji dotyczących poszczególnych etapów produkcji i dopasowywaniu bieżących planów działań do długofalowych strategii i oszczędności. Ofertę IFM Electronic, przykładowe zastosowania czujników i systemów, będzie można poznać w trakcie najszybciej rozwijającego się wydarzenia dla przemysłu, 3-5 listopada 2020 w PTAK Warsaw Expo.
Odwiedzający targi profesjonaliści zawsze mogą liczyć na pomoc w dobraniu odpowiedniego rozwiązania do ich potrzeb, jak również na koordynację wdrożenia nowych narzędzi w struktury reprezentowanych przez nich firm.
Targi Warsaw Industry Week dostarczają nie tylko aktualnych rozwiązań technicznych, pomagają w odszukaniu właściwych ofert pośród tysięcy nowatorskich produktów i usług, ale są również odpowiedzią na nurtujące branżę pytania oraz źródłem wiedzy, przekazywanej w ramach licznych konferencji i warsztatów.

Zapraszamy do rejestracji i odbioru bezpłatnego biletu: https://industryweek.pl/rejestracja/
Polski przemysł spotka się w trakcie Warsaw Industry Week!