“Bliżej do przemysłu 4.0” 

Warsaw Industry Week – najszybciej rozwijające się targi przemysłowe w Polsce rozpoczną się już za niespełna 3 tygodnie. Wydarzeniu po raz kolejny towarzyszyć będzie konferencja “Instrumenty Przemysłu 4.0”.

W dniach 3-5 listopada 2020, PTAK Warsaw Expo będzie ważnym punktem dla świata przemysłu. Podczas trzech dni, na Międzynarodowych Targach Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych – Warsaw Industry Week 2020, przedstawiciele branży przemysłowej poznawać będą najnowsze trendy rynkowe, innowacyjne narzędzia oraz najlepsze rozwiązania dla swojego biznesu. Wydarzenie dodatkowo wzbogaci dawka solidnej wiedzy i studium przypadków, przedstawionych podczas Kongresu “Instrumenty Przemysłu 4.0”.

To wyjątkowe wydarzenie, które już po raz czwarty towarzyszyć będzie targom przemysłowym – Warsaw Industry Week. 4 listopada 2020, w PTAK Warsaw Expo specjaliści oraz przedstawiciele firm dyskutować będą o kluczowych problemach oraz perspektywach dla przemysłu. Tegoroczna odsłona konferencji przebiegać będzie pod hasłem “Bliżej do przemysłu 4.0”. W ramach wydarzenia, liczne grono ekspertów zaprezentuje środki oraz działania, które usprawniając proces „zielonej i cyfrowej transformacji” przedsiębiorstw – przybliżają realizację wizji Przemysłu Przyszłości.

Prelegenci, w oparciu o własne doświadczenia przeprowadzą przedsiębiorców przez cały proces wdrożenia innowacyjnych rozwiązań do zakładów produkcyjnych. Uczestnicy dowiedzą się: z jakimi wyzwaniami mierzą się przedsiębiorstwa, decydując się na cyfryzację zakładu, a także – jak im sprostać. Swoimi doświadczeniami podzielą się, między innymi takie firmy, jak: ABB, SIEMENS, KUKA, FESTO, BOSCH REXROTH, ARTOR.

Więcej na temat Konferencji: https://industryweek.pl/konferencja-instrumenty-przemyslu-4-0/

Warsaw Industry Week to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z najnowszymi zagadnieniami oraz zdobycia cennych kontaktów i istotnego know-how. Odwiedzający będą mieli możliwość zobaczenia nowoczesnych narzędzi i maszyn w procesie produkcyjnym, a także obejrzenia wizualizacji i symulacji innowacyjnych procesów i oprogramowania.

Zapoznaj się z najlepszymi rozwiązaniami dla Twojej firmy podczas Warsaw Industry Week, 3-5 listopada 2020:

https://industryweek.pl/rejestracja/