Warsaw Gift & Deco Show: Weź udział w warsztatach i naucz się, jak zrobić wyjątkowe prezenty!

Poznaj tajemnice kaligrafii, zaprojektuj własną biżuterię i ręcznie wykonane zaproszenie! Kilkanaście warsztatów czeka na nas podczas majowej edycji Art In Town na Warsaw Gift & Deco Show.

Najnowsze materiały, kreatywne pomysły i wyjątkowe umiejętności – instruktorzy gwarantują, że powinniśmy przygotować się na solidną porcję wiedzy. Warsztaty są częścią strefy targowej Art In Town, która towarzyszy Warsaw Gift & Deco Show. Wystawcy prezentują najnowszą ofertę polskich producentów i dystrybutorów materiałów do rękodzieła. Nie brakuje też spotkań z pasjonatami, których znajdziemy m.in. w strefie Wspólnego Scrapowania. Spędzimy tam cały dzień na tworzeniu, wymianie doświadczeń i towarzyskich pogawędkach.

Jakie warsztaty czekają na nas w tym roku? Poniżej zebraliśmy najciekawsze propozycje, na które warto zwrócić uwagę! Większość z nich jest płatnych, dlatego przed wzięciem udziału należy zapisać się u organizatorów. Więcej informacji na stronie www.artintown.pl/warsztaty.

26 maja 2019 – 13.45-16.45 Dekoracyjny panel w technice MixedMedia

Marzysz o tym, by stworzyć własny stylowy dodatek dekoracyjny do domu lub niepowtarzalny prezent dla bliskiej osoby? Z taką przepiękną rzeczą wyjdziesz po warsztatach u Karoliny Karbowskiej. Dowiesz się, jakie są techniki starzenia powierzchni woskiem, patynowania farbami czy dodawania złoceń. Gwarantujemy, że wciągniesz się na całego!

25 maja 2019, 13.45-16.45 TAJEMNICE KALIGRAFII

Eleganckie pismo nie będzie skrywało przed tobą żadnych tajemnic! Jak wykorzystać kaligrafię i brushlettering? Podczas warsztatów z Agraffką nauczysz się pisać bardzo modnym stylem kaligraficznym Copperplate Script. Każdy uczestnik dostanie kompletny zestaw do kaligrafii (wszystkie niezbędne materiały).

26 maja 2019 – 14.45-16.45 Bliźniacze Kartki, warsztat Scrapbookingowy

Nic tak nie cieszy, jak zaproszenie na urodziny, ślub czy imprezę sylwestrową, które własnoręcznie ozdobiliśmy! Powraca moda na scrapbooking, czyli ręczne zdobienie okolicznościowych kartek, zaproszeń lub albumów przy pomocy różnorodnych technik plastycznych. To niezwykle popularne hobby w USA. Z roku na rok zdobywa coraz więcej zwolenników również w Polsce. Pierwszymi znanymi scrapbookerami był Mark Twain i Thomas Jefferson.

24 maja 2019 – 13:45-16:45; 26 maja 2019 – 10.15-13.15 Warsztat unikatowa biżuteria

Stwórz unikatową biżuterię z wysokiej jakości żywicy, która zachwyca przejrzystością kryształu. Prawdziwe suszone kwiaty, metalowe ozdoby, drobne kamienie naturalne – to wszystko zawiesimy w krystalicznej żywicy, by uzyskać efektowne zawieszki czy kolczyki. Każdy uczestnik będzie mógł wykonać około 9 sztuk biżuterii na wybranych przez siebie formach silikonowych. Organizatorzy zapewniają wszystkie niezbędne materiały.

26 maja 2019, 13.45-16.45 Warsztat mixed mediowy – ramka na zdjęcie.

Głowa jelenia, baletnica w sukience, serce z konwaliami, a może łapacz snów Apanaczi Indiana? Przed nami kolejne warsztaty z cyklu Laserowe Love. Przez tajniki mediowania, korzystania ze stempli i tworzenia ozdobnych elementów poprowadzi nas Patrycja Pieczara.

25 maja 2019, 10.15-13.30 Tea Time – album na zdjęcia

Kto powiedział, że album na zdjęcia nie może być polem do popisu dla naszej kreatywności? Przyjdź na warsztaty, by wspólnie wykonać mini album na oryginalnej bazie w formie filiżanki. Całość znajdzie się na stojaku, który mieści w sobie 6 filiżanek. W każdej z nich znajduje się TAG, a ich tylnej stronie – dwa moduły interaktywne. Jedna filiżanka pomieści 9 zdjęć w formacie połowy i ¼ formatu 10×15.

25 maja 2019, 10.15-13.30 Truly Yours – wyjątkowy prezent

Stwórz piękny i elegancki komplet z papierów z najnowszej kolekcji firmy Piątek 13! Podczas warsztatów dowiesz się, jak budować wielowarstwowe prace, układać kompozycje i akwarelowe tła. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się Marta Piekarczyk.

25 maja, 10.15-12.15 Filcowy zając lub sowa

Warsztat filcowania na sucho. Z kępki wełny przy pomocy specjalnej igły uczestnicy wykonają niepowtarzalną maskotkę. Organizatorzy gwarantują, że świetnie będą się bawić zarówno dorośli jak i dzieci!

26 maja, 12.30-14.30 SPRING HOUSE

Wiosenne klimaty, piękne kolory i tekturowe wzory wkraczają do akcji! Po raz pierwszy w Polsce warsztat poprowadzi Radovan Kianica, artysta ze Słowacji! To będzie niepowtarzalna okazja popracować pod jego okiem.

25 maja 2019, 14.00-17.15 Szczęśliwa Siódemka

Nie ma nic bardziej ekscytującego jak biżuteria, którą wykonaliśmy własnoręcznie! Pod czujnym okiem instruktorów uczestnicy zaprojektują wakacyjny wisiorek, który wzbudzi zachwyt u każdego. Pełny program warsztatów znajdziecie na stronie www.artintown.pl/warsztaty.

Warsaw Gift & Deco Show to nowe wydarzenie o międzynarodowej randze, które na tak dużą skalę łączy branżę upominkową i dekoracyjną. Choć wystawcy przygotowali swoje stoiska z myślą o klientach indywidualnych, nie zabraknie wyjątkowej strefy Hosted Buyers. To szansa na pozyskanie nowych kontrahentów. Organizatorzy pomogą w kojarzeniu partnerów handlowych i zainicjują pierwszy kontakt, biorąc pod uwagę konkretne oczekiwania i potrzeby.

Międzynarodowe Targi Upominków i Dekoracji już w dniach 24-26 maja w Ptak Warsaw Expo. Szczegółowy program znajdziecie na stronie www.warsawgiftshow.com.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-05-16T12:00:15+00:00 16.05.2019|