Warsaw Gift & Deco Show stawia na polski design

Nowe targi stawiają na polskich przedsiębiorców i twórców, powierzając im organizacje głównych stref targów. To przełomowy sposób współpracy do osiągnięcia wspólnego celu – stworzenia największych targów pięknych i designerskich rzeczy, bez których życie jest przeciętne. Wśród współtwórcach między innymi Mustache, Mamaville, Targi Rzeczy Ładnnych, czy Och Bazar. 

“Chcemy pokazać, że mamy fantastycznych producentów, projektantów i designerów, a także świetne marki, którymi warto się chwalić! Wystawcy z Polski w ramach targów stworzą wyjątkowy program „Projekt: POLSKA”, który zostanie podzielony na kilka stref tematycznych, wypełnionych pięknymi i wyjątkowymi przedmiotami!” – mówi zespół targowy Warsaw Gift&Deco.

W strefie „Kids” zostanie zaprezentowana szeroka gama polskich produktów dla dzieci i rodzin, starannie wyselekcjonowanych przez „Mamaville” pod kątem dobrego wzornictwa, bezpieczeństwa i ekologiczności. KIDS by Mamaville to między innymi: dekoracje, meble, oświetlenie do dziecięcych pokoi, tekstylia, zabawki, gry, książki, gadżety i akcesoria dla dzieci, modne ubrania oraz różnorodne premiery i nowości dziecięce, które w większości nie są dostępne w ogólnej sprzedaży. Kolejne polskie strefy to: „celebration” – pełen prezentów, upominków i oryginalnej biżuterii dla kobiet i mężczyzn, „eko/recykling” – duży wybór wśród polskich marek ekologicznych i recyklingowych, strefa wellness,

Eko kosmetyki, świece sojowe, zieleń do domu, rośliny i donice, produkty do ogrodu, strefa dodatków dla pupili, oraz strefa “gadgets” – nowoczesne produkty, akcesoria i dodatki – wszystko to od polskich producentów i przedsiębiorców.  O zorganizowanie tych bogatych trzech stref zadba “Och Bazar”.

„HandMade” stworzony przez „Art In Town” to przede wszystkim strefa producentów i dystrybutorów materiałów wykorzystywanych do tworzenia rękodzieła. Nie zabraknie tutaj również gotowych produktów stworzonych przez utalentowanych artystów i designerów. Każdy odwiedzający wyjdzie ze strefy pełen inspiracji i pomysłów!

Strefa Ceramiki i Szkła to najlepsze polskie firmy zajmujące się produkcją, dystrybucją i sprzedażą szkła i ceramiki. W strefie”Home&Deco” organizowanej przez Targi Rzeczy Ładnych znaleźć będzie można meble projektantów, autorskie oświetlenie, wystawców z plakatami i wszystko, czym można wyposażyć dom.

Więcej informacji: Warsaw Gift&Deco Show

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-02-19T14:03:48+00:00 19.02.2019|