Warsaw Gift & Deco Show – prezenty, o których zawsze marzyłeś. Już 24-26 maja

– Chcemy pokazać, że mamy fantastycznych producentów, projektantów i designerów, a także świetne marki, którymi warto się chwalić! – podkreśla Katarzyna Matera z Ptak Warsaw Expo. Już w dniach 24-26 maja startuje Warsaw Gift & Deco Show.
To największe targi upominków i dekoracji w Polsce. Blisko 800 wystawców z kraju i zagranicy pokaże po raz pierwszy swoje projekty. Organizatorzy zapowiadają, że czeka na nas mnóstwo ciekawych pomysłów. – Producenci stawiają na produkty ekologiczne – zaznacza Katarzyna Matera, Marketing Manager w Ptak Warsaw Expo. – Będzie okazja przekonać się, że wystarczy mała niespodzianka, by sprawić komuś wielką radość – dodaje.

Gwiazdy podzielą się swoimi pomysłami na udany prezent
Ambasadorzy targów łamią schematy, podbijają media społecznościowe, a przede wszystkim – inspirują tysiące internautów, by spróbowali zmienić swoje życie! Kto w tym roku pojawi się na specjalnych autorskich spotkaniach?
Macademian Girl – Kolorowy ptak polskiego showbiznesu. Wiosną 2016 r. wzięła udział w pierwszej edycji programu TVN „Agent Gwiazdy”. W finale zdobyła drugie miejsce. Rok później poprowadziła w telewizji program „Supermodelka Plus Size”, a od kilku miesięcy jest jedną z prowadzących „Pytanie na śniadanie” w TVP2.

Natalia Siwiec – Kibice okrzyknęli ją „Miss Euro 2012”, zagraniczne media pisały, że jest „polską Larissą Riquelme”. Nie ulega wątpliwości, że jest jedną z najchętniej obserwowanych polskich celebrytek na Instagramie. Brała udział w sesjach zdjęciowych dla Playboya, CKM, Esquire, Loaded Magazine i Maxim.
Milena ADiHD – Wraz z siostrą Iloną założyła markę Fit and Jump, która zajmuje się produkcją i sprzedażą trampolin do fitnessu. Prowadzi program „Dwie w jednym” na antenie 4fun.tv.

Qrkoko – Twórczyni bloga Qrkoko.pl i kanału QrokokoTV na YouTubie. Najlepiej czuje się wśród włóczek, nici i koralików. Tysiące internautów śledzi kursy szydełkowania, robótek na drutach i koralikowania, które zamieszcza w mediach społecznościowych.

Bądź eko i przygotuj się na lato!
Podczas targów wystawcy z Polski stworzą wyjątkowy program „Projekt: POLSKA”, który zostanie podzielony na kilka stref tematycznych, wypełnionych pięknymi i wyjątkowymi przedmiotami. – Chcemy pokazać, że mamy fantastycznych producentów, projektantów i designerów, a także świetne marki, którymi warto się chwalić! – podkreśla Katarzyna Matera, Marketing Manager w Ptak Warsaw Expo. – To idealna okazja, by przygotować siebie i swoją szafę do nadchodzącego lata i sezonu muzycznych festiwali.

Pulpit dyrygenta, hodowla kryształów, a może klocki i gra planszowa? Wybór prezentu dla dziecka to nie lada wyzwanie, któremu wielu rodziców musi stawić czoła. W poszukiwaniu najciekawszych inspiracji warto zajrzeć do Strefy Kids.
Międzynarodowe Targi Warsaw Gift & Deco Show startują już 24-26 maja w Ptak Warsaw Expo! Na odwiedzających czeka bogata oferta artykułów dekoracyjnych, wyposażenia wnętrz, ceramiki i szkła, produktów codziennego użytku, biżuterii, upominków okolicznościowych, gadżetów biznesowych i reklamowych, artykułów papierniczych, pamiątek, małej elektroniki, zabawek, tekstyliów dla dzieci, przedmiotów z segmentu eko/recykling.
Szczegółowy program znajdziecie na stronie Warsaw Gift & Deco

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-05-17T15:36:41+00:00 15.05.2019|