Warsaw Gift & Deco Show: Poznaj ambasadorów targów! Macademian Girl, Milena ADiHD, Qrkoko i Natalia Siwiec zagoszczą w Ptak Warsaw Expo

Łamią schematy, podbijają media społecznościowe, a przede wszystkim – inspirują tysiące internautów, by spróbowali zmienić swoje życie! Sprawdź, kto w tym roku będzie ambasadorem targów Warsaw Gift & Deco Show, które już w dniach 24-26 maja w Ptak Warsaw Expo.

Macademian Girl
Mówią o niej: „kolorowy ptak polskiego showbiznesu”. Szybko wypunktuje najgorsze nawyki w modzie, a do tego podpowie, jak dobrze wyglądać bez makijażu i wyszczuplić swoją sylwetkę. Jedno jest pewne – Tamara Gonzalez Perea przez ostatnie 8 lat zrobiła niesamowitą karierę. Obecnie pisze do magazynów „Glamour” i „Grazia”, a wiosną 2016 r. wzięła udział w pierwszej edycji programu TVN „Agent Gwiazdy”. W finale zdobyła drugie miejsce. Rok później spróbowała swoich sił jako prowadząca program „Supermodelka Plus Size”, a od kilku miesięcy jest jedną z prowadzących „Pytanie na śniadanie” w TVP2.

Natalia Siwiec
Kibice okrzyknęli ją „Miss Euro 2012”, zagraniczne media pisały, że jest „polską Larissą Riquelme” – nie ulega wątpliwości, że Natalia Siwiec jest jedną z najchętniej obserwowanych polskich celebrytek na Instagramie. Jej imię i nazwisko znalazło się na 5. miejscu w rankingu najczęściej wyszukiwanych haseł w polskim internecie. Karierę rozpoczęła w 2002 r., kiedy zdobyła tytuł Miss Bałtyku. Reprezentowała Polskę w konkursie Miss Bikini of The Universe w Chinach i wyborach Miss International Tourism w Afryce Południowej. Zagrała w filmie „Wkręceni 2”, a także w serialach „Kryminalni”, „To nie koniec świata” i „Druga szansa”. Na koncie ma również sesje zdjęciowe dla Playboya, CKM, Esquire, Loaded Magazine i Maxim.

Milena ADiHD
Na treningach wylewa siódme poty, skacząc na trampolinach. Wraz z siostrą Iloną założyła markę Fit and Jump, która zajmuje się produkcją i sprzedażą trampolin do fitnessu. przekonała tysiące osób, że wystarczy 60 minut treningu, by pozwoli nam spalić nawet 800 kalorii! Od najmłodszych lat tańczyła w zespole i już wtedy wiedziała, że ruch będzie jej sposobem na życie. Szkoliła się na Broadwayu, zdobyła tytuł magistra kultury fizycznej i zdrowotnej. Wraz z siostrą prowadzi program „Dwie w jednym” na antenie 4fun.tv.

Qrkoko
Najlepiej czuje się wśród włóczek, nici i koralików. Tworzy rękodzieło już od ponad 15 lat. Tysiące internautów śledzi kursy szydełkowania, robótek na drutach i koralikowania, które „Matka Kurka” zamieszcza w mediach społecznościowych. Na swoim blogu zdradza kulisy biznesu rękodzielniczego i podpowiada, jak wykreować swoją markę. Wiedzą dzieli się w przystępny i zabawny sposób, a przede wszystkim przekonuje, że rękodzieło może być proste, zabawne i motywujące. Twórczyni bloga Qrkoko.pl i kanału QrokokoTV na YouTubie.

Targi Warsaw Gift & Deco Show startują już 24-26 maja w Ptak Warsaw Expo! Po raz pierwszy w Polsce swoje projekty zaprezentuje blisko 800 wystawców z kraju i zagranicy. Na odwiedzających czekać będzie bogata oferta artykułów dekoracyjnych, wyposażenia wnętrz, ceramiki i szkła, produktów codziennego użytku, biżuterii, upominków okolicznościowych, gadżetów biznesowych i reklamowych, artykułów papierniczych, pamiątek, małej elektroniki, zabawek, tekstyliów dla dzieci, przedmiotów z segmentu eko/recykling.
Szczegółowy program znajdziecie na stronie Warsaw Gift&Deco 

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-04-18T16:03:33+00:00 18.04.2019|