Warsaw Food Expo przeniesione na jesień 2021

W trosce o sukces biznesowy targów Warsaw Food Expo, organizator wydarzenia PTAK Warsaw Expo, po rozmowach z przedstawicielami wystawców, podjął decyzję przesunięcia daty wydarzenia na jesień 2021.

W chwili obecnej trwają konsultacje z branżą dotyczące dokładnej daty Warsaw Food Expo 2021.
Targi Warsaw Food Expo są jedną z dwóch najważniejszych imprez branżowych w Polsce dedykowanych sektorowi rolno-spożywczemu, o międzynarodowym zasięgu, dzięki czemu wybierane są przez kupców z zagranicy jako wiodące miejsce służące kontraktacjom i nawiązywaniu relacji handlowych.
W zamyśle PTAK Warsaw Expo, targi mają być okazją dla przedsiębiorstw sektora spożywczego i powiązanych branż do intensyfikacji działań sprzedażowych i prezentacji premier rynkowych, efektem których jest realizacja założeń biznesowych wyznaczonych przez naszych partnerów, wystawców i odwiedzających.

Przyszłoroczny termin Warsaw Food Expo spełnia wszystkie warunki ku temu, aby kolejna edycja wydarzenia okazała się sukcesem, ułatwiła międzynarodową ekspansję rodzimym wystawcom, a dla odwiedzających je profesjonalistów stanowiła kompendium wiedzy i przegląd nowości produktowych dyktujących kierunki rozwoju wszystkich sektorów rolno-spożywczych.

Firmy zainteresowane prezentacją swojej oferty w przyszłym roku, zapraszamy do wypełnienia formularza wystawcy dostępnego na stronie https://warsawfoodexpo.pl/zostan-wystawca/

Do zobaczenia jesienią 2021!