W dniach 22-24 listopada 2023 roku w Ptak Warsaw Expo odbędzie się nowe, merytoryczne wydarzenie dotyczące branży elektrotechniki. Tematyka Warsaw Electro Instal Expo oscylować będzie między innymi w zakresie teletechniki, elektroenergetyki czy technologii elektrotermicznej.

Ptak Warsaw Expo ma doświadczenie w organizacji uznanych w branży wydarzeń takich, jak Metaltech, Wood Tech Expo, HVAC Expo, Solar Energy Expo czy Warsaw Industry Week. Eventy te od lat cieszą się rosnącym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców, jak i odwiedzających. Z roku na rok rośnie również liczba uczestników biorących udział w wydarzeniach towarzyszących, konferencjach tematycznych czy pokazach. Coraz większa liczba zapytań o podobny projekt, ale w branży elektrotechnicznej, skłoniła organizatorów do stworzenia kolejnej platformy do promocji biznesu. Jest nią Warsaw Electro Instal Expo, które odbędzie się w dniach 22-24 listopada 2023 roku.

Warsaw Electro Instal Expo. Nowe, merytoryczne wydarzenie w branży elektrotechniki

Choć Warsaw Electro Instal Expo to nowe wydarzenie na eventowej mapie Polski, to doświadczenie organizatorów już przełożyło się na utworzenie bazy profesjonalnych kontaktów, która jest gwarancją odwiedzenia imprezy przez tysiące przedsiębiorców, inwestorów i liderów biznesu. Wśród nich będą również przedstawiciele branży zagranicznej, co tylko podkreśli międzynarodowy charakter Warsaw Electro Instal Expo.

Targi to platforma do wymiany doświadczeń i wiedzy przez specjalistów z całej Polski i zagranicy. Bogaty program konferencji i paneli dyskusyjnych prowadzony przez czołowych liderów sektora zapewni zapoznanie się z trendami, innowacjami i wyzwaniami, które czekają branżę.

Kogo będzie można spotkać podczas Warsaw Electro Instal Expo?

W gronie wystawców Warsaw Electro Instal Expo znalazły się firmy świadczące usługi z zakresu automatyzacji, sterowania, regulacji, usług dla przemysłu elektrotechnicznego czy technologii instalacji elektrycznych i inteligentnych instalacji elektrycznych. Obecne będą również zakłady produkcyjne i te tworzące komponenty dla przemysłu elektrycznego oraz przedsiębiorcy z zakresu produkcji aparatury zabezpieczającej, łączeniowej, rozłączeniowej, kabli, przewodów, oznaczników, przepustów, złącz czy izolacji. Swoje produkty i usługi zaprezentują ponadto przedstawiciele dziedzin elektroenergetyki, teletechniki i technologii elektrotermicznej.

A kto będzie w gronie odwiedzających? Wydarzenie dedykowane jest instalatorom, elektromonterom, projektantom, przedstawicielom zakładów przemysłowych, zarządcom obiektów, firmom wykonawczym, inżynierom budownictwa biurowego i mieszkaniowego oraz podmiotom sprawującym nadzór i kontrolę.

W czasie Warsaw Electro Instal Expo spotkają się zatem przedsiębiorcy, którzy szukają nowych rozwiązań z firmami dostarczającymi innowacyjne i wytyczające trendy systemy. Wszystko po to, by branża elektrotechniczna mogła postawić kolejny krok na drodze dynamicznego rozwoju.

Weź udział w Warsaw Electro Instal Expo:
https://electrotechnicsexpo.com/rejestracja/

Zostań wystawcą Warsaw Electro Instal Expo:
https://electrotechnicsexpo.com/zostan-wystawca/