Warsaw Comic Con: Takiej gwiazdy jeszcze u nas nie było! Tyler Hoechlin znany z roli Dereka Hale’a w „Teen Wolf” spotka się z fanami!

Kolejna gwiazda potwierdziła swoją obecność na Warsaw Comic Con! Tyler Hoechlin, który rolą Dereka Hale’a skradł serca kobiet na całym świecie, już pod koniec maja spotka się z polskimi fanami w Ptak Warsaw Expo!

Swoją grą urzekł miliony kobiet na całym świecie, a na dodatek może się pochwalić wysportowaną i dobrze wyrzeźbioną sylwetką. Tyler Hoechlin spotka się z polskimi fanami podczas największego festiwalu popkultury w tej części Europy, Warsaw Comic Con, który startuje już 31 maja w Ptak Warsaw Expo. Będzie okazja zadać pytania, zdobyć autograf, a nawet zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.
Największą popularność zdobył dzięki roli Dereka Hale’a w serialu telewizyjnym „Tenn Wolf: Nastoletni Wilkołak”. Zagrał wysokiego, muskularnego i przystojnego mężczyznę, który narodził się jako wilkołak beta w wielowiekowym stadzie Hale. Nosi przetarte dżinsy, a najczęściej ma lekki zarost na brodzie. Po tym, jak jego siostra Laura została zamordowana, musi śledzić nowego Alfę i stanąć z nim do walki. Gdy dowiaduje się, że mordercą okazał się wujek Peter, mężczyzna zawiązuje sojusz z pierwszą betą Petera, Scottem McCallem i jego przyjaciółmi. Po zadaniu zabójczego ciosu wujkowi Derek zdobywa status alfy. Zdaje sobie jednak sprawę, że nie uda mu się zbudować własnego stada.

W trzecim sezonie jego paczka poszerza się o Petera i przybraną siostrę mężczyzny, Corę. Stado szybko się rozpadła, ponieważ ludzie, których przemienił, zostali zabici lub opuścili grupę. Derek wyrzeka się statusu alfy w jedenastym odcinku („Alpha Pact”). Dzięki temu może wyleczyć Corę z zatrucia tojadem, byliną otoczoną tajemniczo-niebezpieczną aurą, ponieważ roślina ta zawiera w swoich tkankach truciznę. Wraca do stanu Bety i wyjeżdża z miasta. Później wrócił jednak do Beacon Hills o wiele bardziej zrelaksowany i wypoczęty. Po tym, jak dołączył do stada Scotta, można przypuszczać, że zdecydował się na wspólną podróż ze swoją kochanką Braeden.

Od baseballu do aktorstwa. Jak rozpoczęła się kariera Tylera Hoechlina?
Przygodę z aktorstwem zaczął od występów w reklamach. Pierwszą rolę dostał w wieku 11 lat, gdy dostał zaproszenie do współpracy przy nagraniu „Happy Haunting” oraz piosenek dla dzieci Disneya. Później zagrał Michaela Sullivana Jr. w filmie „Droga do zatracenia”, gdzie wystąpił między innymi u boku Toma Hanksa. Większość wolnego czasu poświęcał jednak na treningi baseballa. Grał na tyle dobrze, że dostał stypendium na Arizona State University, gdzie kontynuował występy na pozycji infielder playera. Niełatwo było mu pogodzić występy z drużyną z pracą na planie. W efekcie musiał nawet zrezygnować z roli Emmeta Cullena w filmie „Zmierzch”.
W 2003 r. Tyler Hoechlin zagrał w serialu „Siódme niebo”, w którym wcielił się w rolę Martina Brewera. Cztery lata później wystąpił w „Zemście niedźwiedzicy” Davida DeCoteau oraz „Przesileniu” w reż. Daniela Myricka. Sporą sławę przyniosła mu rola w filmie „Bez smyczy” w reż. Petera i Bobby’ego Farrellych, gdzie zagrał u boku Owena Wilsona i Christiny Applegate.
Szersze grono fanów zdobył dzięki roli Dereka Hale’a w „Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”. Jego występ w serialu docenili twórcy nagrody Teen Choice. W 2014 r. jury przyznało aktorowi wyróżnienie w kategorii Męska postać kradnąca sceny.

Na Warsaw Comic Con nie zabraknie też m.in. geniusza zła z serialu „Sherlock” – Andrew Scotta, znanego z roli Kevina Kellera w „Riverdale” Kevina Kellera, zjawiskowej Cary Buono i gwiazdy „Władcy Pierścieni” – Billy’ego Boyda. Gdzie można zdobyć bilety? Więcej informacji znajdziecie na stronie Warsaw Comic Con.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-05-13T16:38:57+00:00 13.05.2019|