Warsaw Comic Con – Nowa Data 

W ostatnim czasie otrzymaliśmy mnóstwo próśb od managerów i agentów naszych gwiazd, dotyczących przełożenia VI edycji Warsaw Comic Con. Obecne ograniczenia ruchu międzynarodowego nie pozwalają na pojawienie się naszych idoli na wydarzeniu w zaplanowanym przez nas czasie. W związku z powyższym, idąc w ślady organizatorów światowych Comic Conów, jesteśmy zmuszeni przełożyć nadchodzącą edycję imprezy na moment, kiedy podróże międzynarodowe przestaną wiązać się z kwarantanną czy innymi utrudnieniami.

Ta decyzja była kluczowa, żeby utrzymać współprace ze wszystkimi ogłoszonymi dotychczas gwiazdami. Nie zamierzamy jednak na tym poprzestawać, zamierzamy efektywnie wykorzystać ten czas, aby pozyskać jeszcze więcej Waszych ulubieńców i jeszcze lepiej przygotować się do tego niezwykłego wydarzenia.

Pragniemy zapewnić, że wszystkie zakupione wcześniej bilety, karnety i vouchery pozostaną ważne w nowym terminie wydarzenia.

Dołożymy wszelkich starań, aby najbliższa edycja Warsaw Comic Con zapewniła moc wrażeń wszystkim jego uczestnikom. Nie możemy doczekać się aż ponownie spotkamy się wszyscy razem, aby świętować największą imprezę popkulturową w tej części Europy. Na ten moment przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać, wierzymy, że skala wydarzenia przykryje pandemiczne trudności.