Warsaw Bus – Targi Transportu Publicznego

Warsaw Bus, Targi Transportu Publicznego przeniesione na 2021!
Międzynarodowe Targi Transportu Publicznego, Warsaw Bus w Ptak Warsaw Expo to wydarzenie skierowane do sektora branży transportu zbiorowego. Przy współpracy Patronów Honorowych: Ministerstwa Infrastruktury, Polskiego Stowarzyszenia Przewoźników Autokarowych, Inspekcji Transportu Drogowego oraz licznej grupy partnerów merytorycznych zbudowaliśmy targi pozwalające na podjęcie rozmów i znalezienie rozwiązań dla wielu problemów wynikających z codziennych działań w transporcie zbiorowym.
Pośród wystawców Warsaw Bus pojawią się przede wszystkim przedstawiciele i producenci autokarów, autobusów i busów, jak również producenci i dystrybutorzy części zamiennych, akcesoriów czy wyposażenia warsztatów.
Istotną strefą wystawienniczą będą rozwiązania dla infrastruktury przystankowej, systemy biletowe oraz systemy informatyczne funkcjonujące w transporcie. Nie zabraknie nowości produktowych i technologicznych oraz premier rynkowych.
W trakcie targów Warsaw Bus odbędą się również Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki – MT TSL. Rejestracja na jedno z wydarzeń uprawnia do wejścia na obie imprezy targowe.
Zeszłoroczną edycję wydarzeń odwiedziło 4500 profesjonalistów, a udział wzięło ponad 130 wystawców, zachęcamy
do zapoznania się z ich opiniami na stronie https://warsawbusexpo.eu/ , a tych z Państwa, którzy zastanawiają się nad udziałem w targach zapraszamy do kontaktu z nami:
WIOLETTA KOZŁOWSKA
Project Manager
E-mail: w.kozlowska@warsawexpo.eu