Warsaw Automatica Expo

PTAK Warsaw Expo rozbudowuje portfolio targów dla przemysłu. W 2021 zaplanowano premierową edycję wydarzenia Warsaw Automatica Expo. Branża zyskuje kolejną szansę na prezentację i sprzedaż najnowszych rozwiązań technologicznych z zakresu automatyki przemysłowej i robotyki.
Warsaw Automatica Expo to kolejne targi wywodzące się z Warsaw Industry Week, Międzynarodowych Targów Przemysłowych, organizowanych od 5 lat w PTAK Warsaw Expo, podczas których automatyka i robotyka stanowiły na tyle obszerną strefę, iż konieczne okazało się zbudowanie oddzielnej imprezy poświęconej wystawcom reprezentującym wyłącznie te sektory.

Liderzy oraz eksperci branżowi stanowią siłę wydarzenia, którego celem jest pozycja największych targów automatyki i robotyki w Polsce. Zainteresowanie Warsaw Automatica Expo pośród firm wystawienniczych jest olbrzymie. Długi przestój w organizacji targów sprawił, że sektor przemysłu nie miał okazji do wyeksponowania ostatnich osiągnięć w dziedzinach, które przecież rozwijają się w ponadprzeciętnym tempie i dla których obecność na imprezach targowych stanowi podstawowe narzędzie sprzedażowo-marketingowe. Ponadto targi są wyjątkową platformą budującą biznes w kontekście interpersonalnym i międzynarodowym, czego efektem jest dalsza ekspansja firm.

Warsaw Automatica Expo wstępnie zaplanowana jest na 20 tys. m2, co nie oznacza, że powierzchnia wystawiennicza nie zostanie powiększona na skutek rosnącej liczby wystawców zainteresowanych udziałem w wydarzeniu. Już dziś szacowana liczba firm to ok. 200 liderów branży oraz start-up’ów technologicznych.

KONTAKT DLA WYSTAWCÓW:
Marta Banaszak
Project Manager
+48 513 903 628
marta.banaszak@warsawexpo.eu

Mateusz Gołębiewski
Project Manager
+48 514 363 265
mateusz.golebiewski@warsawexpo.eu

Paulina Sawicka
Project Manager
+48 507 664 777
p.sawicka@warsawexpo.eu

DLA MEDIÓW:
Katarzyna Matera
Marketing Manager
+48 518 739 409
k.matera@warsawexpo.eu