Wachlarz artykułów dla dzieci

Wyjątkowe Targi Zabawek i Artykułów Dziecięcych – Warsaw Toys & Kids Expo, będą miały miejsce w dniach 13-14 października 2021 w Ptak Warsaw Expo. Priorytetowym celem organizacji wydarzenia jest kreowanie nowego standardu targów artykułów dziecięcych oraz integracja branży.

Warsaw Toys & Kids Expo to największe w Polsce targi branżowe, dedykowane sektorowi zabawek i artykułów dziecięcych. Podczas wydarzenia czołowi producenci i dystrybutorzy zabawek oraz artykułów dziecięcych spotkają się z przedstawicielami sieci handlowych oraz reprezentantami hurtowni, by w dogodnej atmosferze nawiązywać i rozwijać kontakty biznesowe oraz dyskutować o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju.

Targi w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo to doskonała platforma spotkań i wymiany doświadczeń przedstawicieli branży z całego świata. Do głównych założeń Warsaw Toys & Kids Expo należy promocja polskich firm działających w branży artykułów dziecięcych oraz oferowanych przez nich produktów i usług. Wydarzenie umożliwia nawiązanie nowych relacji biznesowych, pozyskanie nowych klientów oraz rynków, przyczyniając się do rozwoju oferty przedsiębiorstw branży dziecięcej w Polsce.

Toys & Kids Expo jest wydarzeniem o charakterze biznesowym, podczas którego krajowi oraz międzynarodowi dostawcy spotkają się z nabywcami z różnych zakątków świata. Unikalne warunki prowadzenia rozmów biznesowych zapewnia realizowany przez organizatora program Hosted Buyers. Udział w programie gwarantuje ekskluzywne spotkania ze starannie wybranymi kupcami.

Niepodważalnymi atutami imprezy, poza świetną lokalizacją obiektu i kompleksową infrastrukturą, są: liczne kongresy, warsztaty i szkolenia branżowe, szeroka promocja wydarzenia w mediach społecznościowych i ogólnopolskich, a także jego branżowy charakter.

Z uczestnictwem w targach Warsaw Toys & Kids Expo wiąże się wiele korzyści. Udział w wydarzeniu pozwala, między innymi, na zapoznanie się z ofertą kilkuset firm w jednym miejscu i czasie, spotkania z osoba decyzyjnymi i pozyskanie nowych partnerów biznesowych, a także podniesienie kwalifikacji poprzez udział w programach towarzyszących oraz spotkania z ekspertami wyznaczającymi kierunki rozwoju branży.

Więcej informacji na temat wydarzenia: https://warsawtoys.com/