W październiku spotkajmy się na BIOEXPO Warsaw

Druga edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych BIOEXPO Warsaw, odbędzie się w terminie 8 – 10 października 2020 roku w PTAK WARSAW EXPO. Jest to kontynuacja największego wydarzenia w Polsce dedykowanego całej branży ekologicznej, o którego sukcesie świadczą chociażby liczby – 220 wystawców z Polski i zagranicy oraz 9000 odwiedzających, wśród których byli przede wszystkim przedstawiciele z branży i sektora handlu.

Do dnia dzisiejszego swój udział w BIOEXPO Warsaw 2020 zgłosiło blisko 150 firm zarówno z Polski jak i z zagranicy, m. in.: Bioplanet, Smak Natury, Farma Świętokrzyska, Eko-Wital, Eco & More, Better Land, Dary Natury, Surovital, Merkury, NaturAvena, Bioberry, Eurus czy Bonus Plus, a także Carrefour.
Warto również podkreślić, że impreza ma charakter stricte biznesowy. Tworzymy idealną przestrzeń do przeprowadzania rozmów handlowych oraz nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Jest to szczególnie istotne teraz, gdy gospodarka spowolniła z uwagi na kwarantannę społeczną wywołaną stanem epidemiologicznym. Październikowy termin będzie zatem doskonałym czasem, by wspólnymi siłami obudzić gospodarkę, wyjść z ofertą do licznego grona profesjonalistów odwiedzających targi i realnie wpłynąć na sprzedaż swojej firmy.

Wśród odwiedzających możemy wyróżnić duże sieci handlowe oraz sieci FMCG, hurtownie i sklepy specjalistyczne, jak również przedstawicieli sektora HoReCa, zielarni, aptek czy drogerii.
Z pełnym sukcesem kontynuujemy realizację programu Hosted Buyers, który zapewnia obecność kupców z zagranicy oraz daje możliwość na nawiązanie współpracy na arenie międzynarodowej.

Na czas trwania targów BIOEXPO Warsaw zaplanowaliśmy również dodatkowe atrakcje i wydarzenia towarzyszące – odbędzie się m. in. II edycja Kongresu BIOEXPO, Strefa Nowości wraz z Konkursem na Najlepszy Produkt.

Dowiedz się więcej na https://bioexpo.pl/
Skontaktuj się z nami i wybierz dla siebie idealną lokalizację stoiska!
Agata Szczepaniak
Dyrektor Projektu 
Email: a.szczepaniak@warsawexpo.eu