V edycja targów wyposażenia wnętrz w Ptak Warsaw Expo

Targi Warsaw Home & Contract – najważniejsze wydarzenie wnętrzarskie w tej części Europy będzie miało miejsce w dniach 27 – 30 października 2021 w Ptak Warsaw Expo. To wyjątkowe targi, które co roku przyciągają dziesiątki tysięcy entuzjastów dobrego designu.

Warsaw Home & Contract to biznesowe targi wnętrz o międzynarodowym zasięgu. Wydarzenie sprzyja nawiązywaniu relacji handlowych i licznych kontraktacji. Przez cztery dni wystawiają się tutaj producenci z Polski i zagranicy, a ich liczba rośnie z edycji na edycję. W 2019 roku aż 665 wystawców eksponowało swoją ofertę na 120 000 m2 powierzchni wystawienniczej, dającej nieograniczone możliwości prezentacji produktów.

Wyjątkowa przestrzeń oraz bogata oferta artykułów prezentowanych przez setki wystawców tworzą wyjątkową przestrzeń dla rozwoju biznesu. Warsaw Home & Contract to intensywnie rozwijające się targi i wielkie święto designu, śmiało konkurujące z podobnymi wydarzeniami w Mediolanie czy w Paryżu. W 2019 roku targi odwiedziło 74 489 odwiedzających, z czego większość stanowili goście biznesowi.

Imponujące stoiska co roku zaskakują przybyłych na wydarzenie gości, a nawet samych organizatorów. Żadne inne biznesowe targi wnętrz na świecie nie rozwijają się tak intensywnie i nie wykorzystują równie skutecznie dobrego czasu dla designu.

Warsaw Home & Contract 2019 uzupełniały liczne eventy towarzyszące. Nowością była wystawa IDEAS (w jednym szeregu np. z Salone Satellite podczas Salone del Mobile w Mediolanie) pod patronatem samej Kasi Ptak, pomysłodawczyni targów. Dwudziestu czterech twórców miało okazję zaprezentować swoje pomysły i nawiązać relacje biznesowe. Podczas poprzedniej edycji wydarzenia miała miejsce również premiera Warsaw Design Week, która zaangażowała całą metropolię warszawską. Ogromne wrażenie zrobiła lista gości specjalnych przybyłych na targi wnętrz, na której widniały nazwiska wielu cenionych osób ze świata designu. IV edycję Warsaw Home & Contract odwiedzili: Karim Rashid, Tom Dixon, Stefan Diez, Luca Nichetto, Christophe Pillet, Marcus Fairs z dezeen.com, MatteoCibic, Matti Klenell, studio Cate & Nelson, Richard Hutten, Jaime Beriestain, Daniel Svahn, studio deFORM i David Trubridge. Obecność światowej sławy gości jest niepodważalnym argumentem, świadczącym o wysokiej klasie wydarzenia.

Tegoroczna impreza odbędzie się w dotychczasowej formule – wspólnie z Warsaw Build – międzynarodowymi targami architektury i materiałów wykończeniowych. Warsaw Home & Contract 2021 będzie można odwiedzić od środy do soboty. Do tej pory targi odbywały się w dniach czwartek-niedziela, jednak organizatorzy, chcąc podkreślić biznesowe założenia targów zaproponowali nową konfigurację. Zmiana ma być ukłonem w stronę klientów biznesowych, których na Warsaw Home & Contract z roku na rok przybywa coraz więcej.

Więcej informacji na temat targów Warsaw Home & Contract: https://warsawhome.eu/