V edycja największych targów przemysłowych

W dniach 8-10 listopada 2021 w Centrum Targowo-Kongresowym odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych – Warsaw Industry Week. Specjaliści spośród wielu obszarów przemysłu ponownie spotkają się w Ptak Warsaw Expo.

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa postawiła przed nami szereg nowych wyzwań, w tym konieczność przeorganizowania kalendarza wydarzeń Ptak Warsaw Expo. Wierzymy, że w nowy termin pozwoli na realizację wydarzenia, które od lat wspiera różnokierunkowy rozwój polskiego przemysłu.

Warsaw Industry Week to najszybciej rozwijające się Targi Przemysłowe w Polsce organizowane od 2016 roku w Ptak Warsaw Expo. Z uwagi na niezliczone gałęzie przemysłu reprezentowane na targach przez naszych wystawców i odwiedzających, jest to najprawdopodobniej najbogatsze tematycznie wydarzenie branżowe w Polsce.

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week to przede wszystkim impreza o charakterze kontraktacyjnym, skierowana do przedstawicieli biznesu. Podczas trzech dni targów wystawcy zaprezentują produkty i rozwiązania – od obrabiarek i systemów produkcyjnych służących do cięcia i formowania, poprzez precyzyjne narzędzia i komponenty do zautomatyzowanej produkcji.

Warsaw Industry Week to doskonała okazja do zapoznania się z panującymi trendami w przemyśle, a także zdobycia cennych kontaktów i istotnego know-how. Odwiedzający mają możliwość zobaczenia nowoczesnych narzędzi i maszyn w procesie produkcyjnym, jak również obejrzenia wizualizacji i symulacji innowacyjnych procesów i oprogramowania. W 2019 roku, na dwóch halach wystawienniczych, zwiedzający mogli poznać ofertę 380 wystawców, a także zgłębić zagadnienia dotyczące nowoczesnych technologii obróbki, poprawy wydajności i efektywności oraz optymalizacji łańcucha produkcyjnego.

Wydarzeniu towarzyszy szereg konferencji i spotkań biznesowych. Podczas szkoleń, seminariów i konferencji branżowych uczestnicy zdobywają cenną wiedzę, której wykorzystanie w praktyce pozwoli na rozwój przedsiębiorstwa.

Rejestracja na wydarzenia dostępna jest pod poniższym linkiem: https://industryweek.pl/rejestracja/

Podczas ostatniej edycji targi Warsaw Industry Week odwiedziło niemal 13 000 gości z kraju i zagranicy. Charakter wydarzenia przyciąga głównie reprezentantów takich gałęzi przemysłu, jak: transport, motoryzacja, obróbka powierzchni, kolejnictwo, spawalnictwo, hutnictwo, metalurgia, plastyczna obróbka metalu, branża meblarska czy lakiernicza. Targi wyróżnia dostępność ogromnej, największej w Polsce powierzchni wystawienniczej, dającej wystawcom najlepsze, bo wręcz nieograniczone możliwości prezentacji swojej oferty.

Zarezerwuj stoisko i zaprezentuj swoje produkty oraz usługi tysiącom konsumentów:

https://industryweek.pl/zostan-wystawca/