Uroczyste otwarcie 3. Centralnych Targów Rolniczych w Ptak Warsaw Expo

W piątek, 1 lutego uroczyście otwarto Centralne Targi Rolnicze, największe branżowe wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej.

Od 1 do 3 lutego w Ptak Warsaw Expo odbywają się centralne Targi Rolnicze, będące największą tego typu imprezą w tej części Europy. W piątek odbyło się uroczyste otwarcie, które uświetnili znakomici goście.

Targi otworzył Wiceminister w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Ryszard Zarudzki. W uroczystości udział wzięli m.in.: Wiceminister w Ministerstwie Środowiska i Główny Konserwator Przyrody – Małgorzata Joanna Golińska; Wiceminister Spraw Zagranicznych ds. parlamentarnych, prawnych, traktatowych, konsularnych Narodów Zjednoczonych i praw człowieka – Piotr Wawrzyk; Główny Inspektor Transportu Drogowego, Minister – Alvin Gajadhur; przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Parlamencie Europejskim – Czesław Sekierski; Dyrektor Generalny Komisji Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Parlamentu Europejskiego – Jerzy Plewa. Do zgromadzonych przemówił również Jego Eminencja Ksiądz Biskup Piotr Jarecki. 
W uroczystości uczestniczyli też Ambasadorzy, Konsulowie i korpus dyplomatyczny – przedstawiciele 38 krajów świata, przedstawiciele licznych samorządów wojewódzkich i miejskich, przedstawiciele organizacji rolniczych i organizacji gospodarczych.

Hasłem przewodnim 3. edycji Centralnych Targów Rolniczych jest Gospodarstwo na miarę przyszłości – nowoczesne technologie”. W trakcie trzech dni targowych goście będą mogli zapoznać się z premierami ponad 50 produktów, zaznajomić się też z najnowszą ofertą usług z branży AGRO.
 

Patronat nad Centralnymi Targami Rolniczymi objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Jan Ardanowski.

Więcej informacji: www.centgralnetargorolnicze.pl

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-02-02T17:18:49+00:00 01.02.2019|