Twórcy kompleksowych systemów dla łodzi w trakcie Warszawskiego Salonu Jachtowego

Innowacyjne produkty techniczne w ofercie naszego wystawcy, holenderskiej firmy VETUS.

Vetus posiada globalny zasięg i ponad 50 lat doświadczenia w konstruowaniu, produkcji i handlu silnikami morskimi, generatorami oraz sprzętem technicznym dla łodzi rekreacyjnych i niewielkich statków handlowych.
Innowacje Vetus to prawie 4000 produktów technicznych, które w większości lub w znaczącej części pochodzą z własnych linii produkcyjnych.

Posiadanie łodzi jest niezaprzeczalną przyjemnością, daje wolność i radość z czasu spędzonego na wodzie, ale wiąże się także z nieuniknioną konserwacją wyposażenia technicznego. Filozofia, którą kieruje się firma Vetus ułatwia zarówno instalację jak i konserwację. Dzięki 14 kompletnym systemom, od pomieszczenia silnikowego po pokład łodzi, to, co do tej pory było nierzadko utrapieniem, dzięki Vetus stało się systemowym rozwiązaniem. Niewątpliwie wpływ na to ma również globalny zasięg sieci usług i wsparcia oraz entuzjastyczny zespół, w którym większość stanowią czynni wodniacy.

23-25 października 2020, zapraszamy na kolejną edycję Warszawskiego Salonu Jachtowego w PTAK Warsaw Expo. Wydarzeniem równoległym będą targi caravaningowe Camper&Caravan Show.
Wszystko na temat podróży w jednym miejscu!

Do zobaczenia https://warszawskisalonjachtowy.pl/