TSW – zmiana terminu wydarzenia

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa jednak w 2022 roku. Organizatorzy wydarzenia podjęli decyzję o przełożeniu terminu targów. Najbliższa edycja TSW odbędzie się dopiero w przyszłym roku, w dniach 12-13 stycznia w Ptak Warsaw Expo.

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa miały mieć miejsce w dniach 23-24 kwietnia 2021, równorzędnie z Centralnymi Targami Rolniczymi oraz targami ogrodnictwa i architektury krajobrazu Green Days. Chętni do odwiedzenia jednej z największych specjalistycznych wystaw sadowniczych i warzywniczych w Europie Środkowo-Wschodniej będą musieli jednak poczekać do przyszłego roku.

            Jeszcze miesiąc temu byliśmy przekonani, że zorganizujemy Targi TSW 2021 w kwietniu, jednak mimo naszych i Państwa wysiłków XI edycja TSW w tym roku nie odbędzie się. Powodem odwołania imprezy jest rozwój pandemii COVID-19 i związane z tym obostrzenia. Obecne warunki uniemożliwiają organizatorom realizację targów na poziomie gwarantującym powodzenie – oświadczyli organizatorzy Targów Sadownictwa i Warzywnictwa.

Ze względu na tak długą przerwę Targi Sadownictwa i Warzywnictwa w 2022 z pewnością będą wyjątkowe. Organizatorzy dołożą wszelkich starać, aby kolejna odsłona targów mogła odbyć się w tradycyjnej formule. Prace nad wydarzeniem nieustannie trwają, a organizatorzy zapewniają kontakt z uczestnikami w celu potwierdzenia dotychczasowych warunków uczestnictwa i lokalizacji stoiska.

Pomimo tego, że Targi Sadownictwa i Warzywnictwa nie odbędą się w tym roku, organizatorzy zamierzają zrealizować konferencje, które miały towarzyszyć wydarzeniu, w formie transmisji online. W dniach 23-25 kwietnia 2021 transmitowane będą: VIII Konferencja Truskawkowa, Konferencja Sadownicza i Forum Ekonomiczne, Ekologia i ogrodnictwo zrównoważone w praktyce, komu to się opłaca? Na stronie organizatora zostanie uruchomiona dynamiczna lista wystawców, dzięki której uczestnicy konferencji będą mogli w łatwy sposób nawiązać kontakt z daną firmą i zapoznać się z jej ofertą. Podstawowy pakiet będzie bezpłatny dla Wystawców.

Więcej szczegółów dostępnych będzie wkrótce na stronie wydarzenia: https://tsw.pl/