TSW 2019 – Impreza, która się liczy w Europie

Już w dniach 9-10 stycznia 2019 r. w Ptak Warsaw Expo odbędzie się jedna z największych specjalistycznych wystaw ogrodniczych w Europie Środkowo-Wschodniej – IX edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa. Podczas tej imprezy spotykają się producenci owoców i warzyw z producentami i dystrybutorami maszyn ogrodniczych, środków produkcji, chemii, nawozów oraz dostawcami usług dla branży ogrodniczej.

Co roku bardzo ważną częścią TSW są konferencje branżowe, podczas których polscy i zagraniczni specjaliści dzielą się swoją wiedzą. Są wśród nich zarówno wybitni naukowcy, jak i praktycy.

Organizatorem TSW jest Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o. o. – edycja imprezy w 2018 była rekordowa pod każdym względem, na 18 000 m² powierzchni wystawienniczej swoją ofertę zaprezentowało 328 wystawców z kraju i z zagranicy, m.in. USA, Kamerunu, Włoch, Uzbekistanu, Holandii, Austrii, Niemiec, Francji. W porównaniu z poprzednią edycją targów do grona wystawców dołączyły aż 62 nowe firmy, co po raz kolejny umocniło odwiedzających i wystawców w przekonaniu, że TSW to największa w Polsce impreza branżowa dla producentów owoców i warzyw. W ciągu dwóch dni targi odwiedziło 15 503 osoby (wejście na targi było rejestrowane). Wielu gości przyjechało z zagranicy: Ukrainy, Białorusi, Litwy, Estonii, Holandii, Niemiec, Włoch i Austrii.

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2019-01-25T13:07:16+00:00 14.01.2019|