W dniach 30 września – 2 października w Ptak Warsaw Expo odbędą się aż trzy wydarzenia, poświęcone branżom produktów ekologicznych oraz budowlanej i wykończeniowej 

“Ptak Warsaw Expo jest największym centrum targowo-konferencyjnym w tej części Europy, mamy ogromne możliwości wystawiennicze” — mówi opiekunka BIOEXPO Warsaw Alicja Płatek. “Targi żywności ekologicznej mieszczą się w jednej hali, zaś te poświęcone branżom budowlanej i wykończeniowej w dwóch” — dodaje Renata Nowel, dyrektorka Construction Machinery Exhibition oraz Tools & Hardware Show. Łącznie daje to 70 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej oraz setki wystawców. Zosia Kencka z działu marketingu zauważa zaś: “Rozpoczęliśmy wielki sezon jesiennych targów, aby pobudzić rodzimą gospodarkę oraz rozwijać poszczególne branże. Teraz czekamy już tylko na naszych odwiedzających, bo to dla nich pracowaliśmy od wielu miesięcy”. A tych, według aktualnych rejestracji, możemy spodziewać się aż kilkadziesiąt tysięcy.  

TARGI BUDOWLANO-WYKOŃCZENIOWE | Podczas Międzynarodowych Targów Narzędziowych i Prac Wykończeniowych zaprezentują się m.in. Stalco, Milwaukee, Rawlplug, Toya, EGA, Högert, SOLA, Kreg, ITA Tools, Rubi Polska, zaś na Targach Maszyn Budowlanych m.in. VOLVO, Scania, JCB Interhandler, Amago, Kingway, Stehr, Polsad, CAT, New Holland, Krupiński i inni. Firmy te przedstawią zarówno ich klasyczne usługi, jak i najnowsze, dotąd nieprezentowane produkty, wzbogacając swoje targowe oferty o wyjątkowe promocje, przygotowane specjalnie z myślą o jesiennych imprezach. Warto również zwrócić uwagę na wydarzenia towarzyszące: Konkurs Klubu Operatorów Volvo oraz Strefę Pokazów Stalco.   

TARGI BIOEXPO | Targi te są okazją do prezentacji oferty przez wszystkich przedsiębiorców, którzy uzyskali certyfikat jakości BIO. Przekłada się to na zawiązanie nowych relacji biznesowych, także tych międzynarodowych. Wydarzenie gościć będzie bowiem 250 wystawców z 14 krajów z całego świata, jest także wspierane przez IFOAM — europejską organizację zrzeszającą producentów żywności organicznej. Co więcej, w ramach programu Hosted Buyers wezmą udział zagraniczni kupcy, zainteresowani importem żywności i produktów ekologicznych do swoich krajów. Jako iventy towarzyszące zaplanowano prestiżowe Organic Food Conference oraz Kongres Bioexpo. 

O PTAK WARSAW EXPO | Jest największym centrum targowo-kongresowym w Europie Środkowej. Ośrodek zarówno gości, jak i organizuje niezwykłe imprezy, łączące klasyczne wydarzenia wystawiennicze z opiniotwórczymi konferencjami oraz rozwijającymi szkoleniami i warsztatami. 

Więcej informacji o BIOEXPO Warsaw: BioExpo Warsaw – Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych 

Więcej informacji o Construction Machinery Exhibition: Warsaw Construction Expo – Targi maszyn budowlanych 

Więcej informacji o Tools & Hardware Show: Warsaw Tools Show – Targi narzędziowe