Trwają targi Warsaw Home

4 października, w Ptak Warsaw Expo, rozpoczęły się 3. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home. W 2018 targi zostały wydłużone do czterech dni oraz podzielone na dwie części: branżową (czwartek, piątek) oraz otwartą dla wszystkich (sobota i niedziela). W porównaniu do edycji 2017 powierzchnia wystawy została powiększona dwukrotnie, do 120 tys. m2. Na targach zaprezentuje się ponad 600 firm z sektorów Furniture, Kitchen & Dining, Interior Finish oraz Deco.

Od pierwszej edycji targom towarzyszą debaty, prelekcje i dodatkowe wydarzenia, skierowane zarówno do amatorów, jak i do branży. Gwiazdami Warsaw Home są najwięksi architekci i projektanci. Karim Rashid już dwukrotnie był gościem warszawskich targów, a jego wykład za każdym razem zgromadził tłumy. W tym roku zaproszeni goście reprezentują siłę designu włoskiego, słoweńskiego, angielskiego i polskiego. Takie nazwiska jak Giovannioni, Dixon, Zupanc, Zięta, Konieczny to nazwiska pokazujące kreatywność i siłę Europy. Skalę i siłę wydarzenia zauważają też i doceniają prestiżowe międzynarodowe organizacje – od tegorocznej edycji partnerem Warsaw Home jest największa na świecie platforma wyposażenia wnętrz Architonic.

Wydarzenia towarzyszące targom Warsaw Home 2018:

W tym roku w czasie targów Warsaw Home będzie można uczestniczyć w czterech dodatkowych wydarzeniach:

Design Forum –prezentacje, panele dyskusyjne, warsztaty i prelekcje;
Poland Design Festival – młodzi projektanci wnętrz, designerzy, studia projektowe będą prezentować swoje osiągnięcia;
Archi Day – specjalna strefa dla architektów, będą się tu odbywać wykłady, debaty i panele dyskusyjne;
Pomagamy Urządzać – program stworzony przez Polskie Centrum Architektury Wnętrz, w ramach którego będzie można m.in. skorzystać z bezpłatnych konsultacji architektów.

Więcej informacji na: www.warsawhome.eu

Materiały publikowane na stronie warsawexpo.eu dostępne są do bezpłatnej publikacji. Jako ich źródło prosimy podać: Ptak Warsaw Expo
2018-10-04T10:58:43+00:00 04.10.2018|