Trwa odliczanie do Warsaw Industry Week

IV Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week zbliżają się wielkimi krokami.

Impreza zaplanowana na 13-15 listopada 2019 przyciągnie tysiące specjalistów branży przemysłowej.

Przemysł w Polsce przeżywa najlepsze lata, produkcja rośnie z roku na rok i powoli jako kraj stajemy się zauważalnym partnerem na zagranicznych rynkach.

Z tego powodu Warsaw Industry Week jest jednym z najszybciej rozwijających się wydarzeń targowych w Polsce. Dlaczego warto być jego częścią? Na podstawie zeszłorocznych danych i ogromnego zainteresowania wystawców i zwiedzających, widzimy, że taka formuła jest konieczna. Mówią o tym liczby i ważne opinie kluczowych firm z branży:
11 125 odwiedzających, 380 wystawców, 800 ton maszyn i aż 42 konferencje…

W Warszawie brakowało takich targów, tutaj mamy dużo klientów… – Piotr Cimr

Chcieliśmy pokazać naszym klientom kompleksową ofertę, (…) tutaj nasi klienci mogą wszystko zobaczyć… – Paulina Misterska

…ciekawe miejsce, ciekawe rozmowy, ciekawi klienci – myślę, że klienci bardzo konkretni, którzy wiedzą czego chcą… – Jakub Bańcer

Bieżąca edycja targów cieszy się również ogromnym zainteresowaniem. Pod stoiska wystawców przygotowane są 2 hale o łącznej powierzchni 45 000 m2. Ogromna przestrzeń i szerokie spektrum salonów tematycznych pozwala poznać nowości i rozwiązania ze wszystkich kluczowych sektorów przemysłu.

Zapraszamy na największe targi przemysłowe w Polsce!

Więcej na: https://industryweek.pl/

Zarejestruj się aby otrzymać bezpłatną wejściówkę na najszybciej rozwijające się Targi Przemysłowe w Polsce – Warsaw Industry Week. Po rejestracji na podany email zostanie wysłany unikalny kod QR, który upoważnia do wejścia na teren targów. Do zobaczenia na targach!