Transport – Spedycja – Logistyka

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki w Ptak Warsaw Expo to wydarzenie skierowane do firm i osób poszukujących nowych pojazdów, technologii i usług związanych z transportem, logistyką i magazynowaniem. Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 17-19 czerwca 2021.

MTTSL to innowacyjne wydarzenie, w którym udział wezmą wystawcy zarówno z Polski, jak i z zagranicy, którzy podczas trzech dni będą prezentować najnowsze technologie i rozwiązania związane z logistyką, transportem i magazynowaniem. Targi to doskonała okazja do tego, aby zorientować się w innowacjach zachodzących na rynku transportowym i nawiązać relacje biznesowe. Szeroki profil imprezy pozwala również na zapoznanie się z ofertą firm, których zadaniem jest wspieranie działalności przewoźników, zarówno w sferze obsługi prawnej, organizacyjnej, a także w kwestii giełd transportowych, zabezpieczeń ładunków czy kart flotowych.

Targi to jedyna taka okazja, by nie tylko zbudować bazę nowych klientów, ale także usłyszeć o ich potrzebach, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie oferty do oczekiwań odbiorców. W ubiegłym roku MTTSL odwiedziło aż 4 500 odwiedzających, wśród których znaleźli się, między innymi: importerzy, eksporterzy, producenci i dystrybutorzy poszukujący rozwiązań w zakresie technologii i usług transportowych, dostawcy usług logistycznych i spedytorzy, właściciele taboru transportowego, właściciele centrów logistycznych, hal oraz magazynów czy też przedstawiciele firm kurierskich. Dodatkowym atutem dla uczestników wydarzenia jest oferowany przez organizatora program Hosted Buyers – stworzony po raz pierwszy w Polsce na taką skalę. Jego podstawowym celem jest zapewnienie wystawcom konkretnych spotkań biznesowych z potencjalnymi kupcami i odbiorcami ich produktów i usług. Program obejmuje nie tylko Polskę, ale również kraje ościenne (głównie z Europy Środkowo-Wschodniej) nadając międzynarodowy charakter całemu wydarzeniu.

Targi w Ptak Warsaw Expo wyróżnia doskonała infrastruktura oraz dostępność ogromnej, największej w Polsce powierzchni wystawienniczej, która zapewnia nieograniczone możliwości prezentacji swojej oferty wystawcom.

Więcej na temat MTTSL: https://mttsl.pl/